Локо София не успя да бие Светкавица

17:31
Светкавица Търговище и Локомотив София завършиха 1:1 в мач от 20-тия кръг на "А"-футболна група, като Светкавица продължава да бъде на последното,16-то място, но вече с 4 точки.

Домакините поведоха в 30-та минута след груба грешка на вратаря на "железничарите" Валентин Галев, който не се намеси добре и изпусна топката след далечен удар. Топката попадна в Цветан Илиев, който от десетина метра откри резултата - 1:0 за Светкавица.

Главните събития се разиграха между 65-та и 69-та минута. В 65-та минута Румен Стоянов получи втори жълт картон и домакините останаха с човек по-малко на терена. Малко по-късно Иван Иванов извърши нарушение в наказателното поле срещу капитана на гостите Кристиян Добрев и главният съдия Стефан Спасов отсъди дузпа. От бялата точка Даниел Пеев бе точен - 1:1. В 85-та минута Антон Костадинов пропусна от изключително изгодна позиция на празна врата, след като вратарят на "железничарите" Валентин Галев бе излязъл.

Светкавица Търговище - Локомотив София - 1:1
Стадион: Димитър Бурков