10 от Барса взеха ценни 3 точки в Палма (видео)

20:51
Барселона победи с 2:0 като гост Майорка в среща от 29-я кръг на Примера дивисион. Каталунците играха над 30 минути с 10 човека на терена, но въпреки това взеха важни точки в битката за титлата с Реал Мадрид.

Меси бе много близо до откриване на резултата в 12-тата минута, но останал сам срещу стража на домакините не реализира. Алваро в 18-тата минута пропусна да изведе Майорка напред. До гол все пак се стигна в 25-тата минута, когато Алексис Санчес се ориентира най-добре при центриране в наказателното поле и отбеляза за 1:0 в полза на Барса. Санчес бе близо до 2-ро попадение, но в 33-тата минута след негов шут гредата помогна на домакините. По този начин Барселона се оттегли с гол преднина на почивката.

Меси пропусна на няколко пъти да удвои след почивката, а каталунците останаха с човек по-малко на терена в 57-мата минута, когато Алкантара получи втори жълт картон. Домакините се опитаха да изравнят, но вместо това инкасираха второ попадение в 79-тата минута, когато Лео Меси стреля в гредата, топката се върна към наказателното поле и Пике бе точен за крайното 2:0.

25.03.2012 09:16

Да така е,защото съдията не е свирил засада.МЕСИ ГО ВКАРА.

specialchoo94
25.03.2012 00:17

честита победа каталунци .. Само исках да кажа че според мен 1-вия гол беше реализиран от Лео Месси .. Струва ме се че Алекси не игра с топката а само попречи на вратяря ..

nikshan11
24.03.2012 21:19

голът е записан на Лео меси не на Сан4ез..

N10
24.03.2012 21:17

Много,много трудна победа,но колкото и трудна толкова и важна!!!Честито на всички фенове на Барселона!!!

Сега по-пътя на логиката,трябва да премахнат втория жълт на Тиаго и да е на линия за следващия мач.Така също и жълтия на Карлес.Много ми е интересно да видим какво ще реши футболната федерация.*cigarette*

cesc4barca
24.03.2012 21:08

Само да ви кажа че Тиаго Силва почти сигурно ще пропусне мача срещу Барса в Италия .

cesc4barca
24.03.2012 21:05

Показаха характер и взеха мача след като първоначално Майорка натиснаха. Браво !

24.03.2012 21:00

Давай да се местим на Сантяго да се смеем на мадридчани..

elbarca___
24.03.2012 20:55

Бербатов си дошъл тук във България и гледа едни малки момчета да играят футбол на нова футболна площадка,и ги попитал момчета могали да поиграя малко футбол със вас ? А едното момче казало: Може бе сядай ..!

24.03.2012 20:30

интересно игра4ите на реал играят като вратари в няма фаулове и дузпи игра4ите на барса играят с гърди и ги гонат хах мисля 4е титлата е ясна *smile*

totality_we
24.03.2012 20:16

Ако тая година Реал бяха станали шампиони, щеше да е само заради тъпите сидии, но сега помощта на сидиите ще се окаже, чè достига на Реал само за едно НЕголямо изоставане от настоящия бъдещ шампион! *smile*

24.03.2012 20:14

Отново отсъждане срещу Барса!! Съдията, който според митко911 вижда само нарушения срещу Барса, сега видя игра с ръка на Тиаго, която я нямаше! *smile* Поредната гавра ...

Johan_Cruyff_14
24.03.2012 20:06

Искам отговор защо, по дяволите, ми триете коментарите?! Отговор по пощата, ако може.

Manower
24.03.2012 20:02

Давай Барса, нека им пари под гъзъ на Реал!

cesc4barca
24.03.2012 19:59

След малко почва 2рото полувреме , дано спечелят мача и така да поддържат интригата в първенството както и малко напрежение върху мадрид които са длъжни да си спечелят мача

24.03.2012 19:54

Уважаеми модератори в Уинър.бг, защо ми триете коментара при положение, че казвам истината? Нима се страхувате от нея?

cesc4barca
24.03.2012 19:53

Феновете на Барса обичат да гледат футбол и после да коментират, а не да се надъхват преди мача с колко ще бият и после да се чудят как да обесняват как са ги порязали съдиите *wink*

Fozzera
24.03.2012 19:49

До коментар [@comment 1017231] от [@user Corazon_de_leoN]:

Всички гледат и се наслаждават на играта, а не като при балерините да се спори по смешните дузпи и картони! *wink*

hifonic
24.03.2012 19:46

То, Вие, фенчетата балетисти сте свикнали да пишете преди мачовете, а после се чудите с какво да защитите слабата игра на любимия Ви отбор, нали така?

facebook
24.03.2012 19:45

Когато играят Барселона и боговете мълчат..

24.03.2012 18:41

Еи така се излиза може и да паднем но излизаме да играем футбол , не като някои други кадето излизат с 3 дефанзивни халфа и то при наличието на такава мощ.

facebook

явно не гледаш мача

mitko911
24.03.2012 20:09

Какво да го гледаме мача, все едно съдията е ослепял с едното око и вижда само нарушенията срещу Барселона, а тези които те правят не ги вижда*stop* Испанското първенство е трагикомично. Последните години не са спрели да подпират Барселона на всякъде. Как да не му писне на човек да я гледа тая пумия ??????

KILLna7
24.03.2012 19:23

Заради такива смешници като тебе просто нямам думи. Вместо да си гледа мача да си коментира отбора, той тръгнал да си го мери с другите... Спрете се малко гледайте си собствените отбори коментирайте си ги и не се мешайте в на другия отбор проблемите... Просто сте жалки по тоя начин. Както феновете на Барса така и тези на Реал!