Крал Кени: Не виждах как КПР ще вкарат дори почетен гол

09:07
Може би Куинс Парк Рейнджърс имаше прекалено много късмет, коментира мениджърът на Ливърпул Кени Далглиш след снощната загуба с 2:3.

"Мърсисайдци" допуснаха пълен обрат, след като водеха с 2:0.

"Смятам, че начинът по който моите фуболисти започнаха мача, бе фантастичен. Контролирахме играта през повечето време и си подавахме топката добре. Движехме се доста добре по терена. За наше съжаление до полувремето не успяхме да вкараме гол и в крайна сметка на почивката резултатът бе 0:0, макар че при повече късмет в предни позиции можехме да отбележим 3-4 попадения. Второто полувреме започна със страхотен гол в наша полза, дело на Себастиан Коатес, с който взехме ценна преднина. След това Дирк също се разписа и ако трябва да бъда честен не можех да видя как Куинс Парк Рейнджърс дори ще вкара почетно попадение", коментира Далглиш.

"За наше съжаление обаче, получихме два гола от нищото, а след това и трети, и в крайна сметка трябваше да загубим мача. Може би домакините имаха прекалено много късмет. През по-голяма част от мача бяхме отборът, който доминираше. Това не е заради липса на концентрация. Трябва да се отдаде заслуженото и на КПР. Не получихме това, което заслужаваме, но в крайна сметка това е животът. Трябваше според мен да решим мача доста по-рано. Много трудно е подобна загуба да се преглътне, защото имаше много позитиви в нашата игра", добави още мениджърът на "червените".

fhh
23.03.2012 19:04

Тоя тип е израснал там ,така че не знам кой и за какво го съди!!

footskater_sam
23.03.2012 00:33

абе вие тъпи ли сте какво очаквате да излезе пред журналистите и да кажа да слаби сме сакати мизернчестър мизернайтед са по-добри от нас.. ае стиа филми много ясно че се ше си крепи отбора тва е истински лидер и като играч сега и треньор..

peterrdeadman
23.03.2012 00:17

Колкото и да сте доминирали, важен е резултата.. и 50 удара към вратата да имате, ако имате по-малко голове губите.. *smile*

Franki8Lampard
22.03.2012 21:39

Пул са голям отбор няма значение от резултатите ии моментното им състояние в Англия винаги е имало 4 големи отбора и това винаги ще си е така

NoisyNeighbour
22.03.2012 17:40

Лъжете се, че нивото на тимовете е високо : ) Английското първенство е адски слабо тая година, видя се в Евро турнирите.

ceco26
22.03.2012 15:59

дано тази загуба им влее мозък в главите за напред

easy22
22.03.2012 14:26

смешници заради тях ми заминаха парите,да водиш 2-0 и в краина сметка за 16 минути да те обърнат,и това е Ливърпул,аре бегай,всичко е корупция!William hill щяха да загубят много пари при положение,че Арсенал и Ман сити си взеха мачовете...!!!!

rooney_fen_10
22.03.2012 13:38

Силното представяне на Ливърпул в Карлинг Къп и ФА къп дава отражение в първенството. Помня, коментаторите от Диема бяха направили някаква таблица, която отчиташе спечелените точки от началото на 2012 и по този показател Ливърпул беше в зоната на изпадащите. Дано се оправят все пак. УСПЕХ. *thumb_up*

vaskoo_1892
22.03.2012 12:14

крал,крал колко да е крал?Крал е бил през 20 век.Сега нищо не прави

vaskoo_1892
22.03.2012 20:28

жинаги подкрепям Ливърпул.И винаги когато загубим си пускам химна за да се успокоя но бях много нерван когато писах коментара.Не го мислих.Как ще не прави нищо като спечелихме купа и сме на полу-финал на втората купа и имаме шанс за дубъл.

ribara9999
22.03.2012 14:00

*beer*

StevieG_YNWA
22.03.2012 13:40

"If you can't support us when we lose or draw , don't support us when we win." *wink*

izzotzade
22.03.2012 11:32

Случаите където падаме незаслужено този сезон са прекалено много!

mistral
22.03.2012 10:37

Както вече веднъж писах, този сезон ливърпул се пише с малко л.

gos13
22.03.2012 09:18

След такъв хубав гол на Коатес, на който гол много нападатели могат да завиждат, да загубим, просто нямам думи. А дали не трябва да го преквалифицират в нападател?

likata
22.03.2012 09:16

Няма такъв срам

Tsankot0
23.03.2012 23:11

Имах предвид че имат претенции 6 отбора , а не че сега се борят 6 *smile* LevSkarCh3 всеки от отборите в топ 6 вече се е случвало да ги обърнат ... в последните минути *beer*

lazera0
22.03.2012 19:22

За титлата се борят 2 отбора, а до колкото КПР се борят за оцеляване Ливърпул се борят уш за топ 4 и малко срамно да те обърнат за 12 мин

DuX4o0
22.03.2012 18:21

Тук няма спор *smile*

rarabg
22.03.2012 17:30

Ливърпул винаги ще остане един от ТОП отборите на Англия!

LevSkarCh3
22.03.2012 14:55

Точно, защото КПР се борят за оцеляване .. Пуул трябваше да спечелят .. и то при положение, че в 75 мин водиш с 0:2 .. това е смешна работа. И те все още си мислят, че са от топ отборите в Англия .. ;х

Tsankot0
22.03.2012 11:40

Защо да е срам ? абе в Англия отборите са на много голямо ниво , все пак КПР се борят за оцеляване , абе изобщо онова върховно господство на тимовете от топ 4 вече го няма ...... това цели вече 6 тима които се борят за титлата. Така че място за подценяване в Англия на който и да било от отборите няма !*whistle* победата идва когато съдията свири последния съдийски сигнал . Не ме съм някакъв спец по футбола...... но то се вижда *beer*