Милито провали Интер, Божинов не игра при хикс с Палермо

18:17
Интер отново се върна към разочарованията, след като завърши 0:0 с Аталанта у дома.

"Нерадзурите" даваха признаци, че излизат от страхотната криза, която ги налегна в последните месеци, но Диего Милито пропусна дузпа в 23-ата минута. В крайна сметка двубоят завърши без гол.

Третото място в класирането на Лацио е под въпрос след загубата с 0:1 от Катаня. Единственият гол в 80-ата минута бе дело на Легроталие.

Валери Божинов пък не игра за Лече при хикса 1:1 с Палермо. Ди Микеле откри за домакините от дузпа в 6-ата минута, а Муньос изравни в 15-ата. И двата тима завършиха с 10 души след червени картони на Одо за домакините и Бертоло за гостите.

В останалите мачове: Болоня – Киево 2:2, Сиена – Новара 0:2