Видима надви Локомотив, проблем с феновете преди мача

17:43
Видима-Раковски победи с минималното 1:0 Локомотив София на стадиона в квартал Надежда. Мачът бе първи от 19-я кръг в „А” група.

Голът за гостите от Севлиево вкара Наков девет минути преди края на срещата, която започна с 10-минутно закъснение, заради скандал около феновете, които в началото на мача не бяха допуснати до трибуните, тъй като стадионът няма лиценз, но с писмо от министерството се разбра, че Локомотив може да допусне привържениците.

Това бе първи успех за тима от Севлиево като гост от началото на първенството.
След този двубой, Видима вече има 13 точки и само една го разделя от спасителното 13-о място, където в момента е Ботев Враца. Локомотив София остава 12-и с 16 точки.

Локомотив София: 84. Галев, 18. Коев (82 – 9. Павлов), 25. Гаров, 11. Добрев-К, 6. Бранеков, 13. Ю. Петков, 16. М. Димитров (46 – 10. Дафчев), 8. А. Манолов (60 – 29. Кондев), 19. Манчев, 90. Стоев, 77. Пеев.

Видима: 16. Василев, 4. Дреновички, 5. Стойчев-К (78 – 21. Наков), 3. Ашимов, 6. Щърков, 14. Стойков, 23. Пл. Кожухаров, 20. Чипев, 18. М. Иванов (52 – 19. Игнатов), 7. Хр. Кожухаров (58 - 13. Г. Иванов), 9. Тафраджийски.

Съдия: Никола Попов