Манолев с червен картон при загуба на ПСВ

16:19
Защитникът Станислав Манолев беше титуляр и получи червен картон при загубата на ПСВ Айндховен с 1:3 като гост на НАК Бреда в среща от 25-ия кръг на холандското футболно първенство.

Българският национал получи жълти картони в 19-ата и в 42-ата минута, когато бе изгонен от игра.

Преди това, още в петата минута, Манолев асистира на Вияналдум за гола на ПСВ, с който гостите поведоха в резултата. В 12-ата минута Колк изравни, а четири минути по-късно Лурлинг изведе НАК напред в резултата. Девет минути след началото на второто полувреме отново Колк вкара третия гол и решителен за домакините. В 61-ата минута Шилдер от отбора от Бреда също получи червен картон.

Във временното класиране на холандското първенство ПСВ е на трето място с актив от 48 точки.