Интер с победа след 9 издънки, Наполи вкарва 6 преди Челси

23:44
Интер победи с 2:0 като гост Киево в среща от 27-я кръг на Калчото и прекъсна негативната си серия от 9 мача без победа във всички турнири.

Успехът на "нерадзурите" не дойде никак лесно. Гостите можеха да открият резултата още в 14-тата минута, но Милито пропусна дузпа, а двата гола паднаха в последните минути на мача.

Точни за победата на гранда бяха Самуел в 87-мата минута и Милито в 90-тата. След успеха Интер има 40 точки и се намира на 6-тото място, а Киево е с 34 на 10-тата позиция.

В друга среща от кръга Наполи разгроми Каляри с 6:3 и загря за реванша от ШЛ срещу Челси. Точни за "сините" бяха Хамшик, Канаваро, Лавеци, Гаргано и Маджо, автогол на Астори направи разгромът по-голям, а Ларивей отсрами Каляри с хеттрик.

miro_slavcho
10.03.2012 11:24

forza napoli!!! Браво и на Интер. Не ми беше кеф да ги гледам как не могат 9 мача да бият

izzotzade
10.03.2012 10:14

Той играе 90 ама за тия 90 минути не тича разстоянието което тича Гигс за 60 да речем

bacardy_breezer
10.03.2012 07:25

Наполи са много резултатни напоследък.Дано отстранят Челси, заслужават го.

kotio84
10.03.2012 02:37

Раниери да си ходи ,макар че победихме едва ли ще има постоянство с него.Измъчени победи нещем,искам ГРАНДЕ ИНТЕР с такива играчи трябва да се мачка

Qtagana
10.03.2012 00:14

шшшшшш тоя милито ме насра чесно 2ка интер и наполи 1 бях сложил с 10 евро и наполи шиш след шиш тоя истарва дузпа и накрая с вазелин е пак благодаря на господ че в правилния момент ги играх тия мушмороци но интер са много слаби незнам излизат с всичко що имат на терена милито форлан снайдер но просто безидеини пасове от центъра към форлан и милито пред наказателното само снайдер се търси играят с гръб към вратата никво движение никва идея ... тоя раниери никога неми е допадал но с испанеца пре*баха готов отбор оставен от мауринио ...

kotio84
10.03.2012 09:54

Гигс е голям играч и няма да го оспорвам,обаче Санети играе всеки един мач 90 мин. и ако сте гледали поне един на Интер нямаше да ми задавате въпросителни

manutd_forlife
10.03.2012 07:50

пич ти виждал ли си гигс? За мен човек който да обича собствения си отбор повече от него няма

izzotzade
10.03.2012 07:34

Санети бяга повече от Гигс???

kotio84
10.03.2012 02:40

Санети е на 38 и Гигс не може да бяга и играе като него ,прости човека има сърце така ,че не е от годините *smile*

Qtagana
10.03.2012 01:19

Невиждам кво общо има това с коментара ми , или не залагаш или неможе оцениш майсторството в това да оцелик края на 1 лоша серия на даден отбор било то и по този начин ... иначе несе заяждам защото не съм такъв човек но мисля че наполи няма да падне и на ваш терен ... за мен са ви остранили но все пак има време ... жалко за челси но АБВ ви погуби този сезон

10.03.2012 08:34

Когато аз писах за Наполи не пишеше нищо *beer* Браво на Уинър че се пак се сетиха да пишат и за Наполи!

Sparta4e
10.03.2012 02:55

Е,пиши и за Наполи,се пак темата е "Интер с победа след 9 издънки, Наполи вкарва 6 преди Челси"! четете бе хора!?!*confused*

mincho97

Криза е!!! *joking*

napoletan1926
09.03.2012 23:50

И какво излиза , че имаме добро нападение и не чак толкова добра защита. Да получиш 3 гола като домакин от отбор като Каляри не е нормално. Не ми се мисли с тази защита какво щеше да стане ако нападателите ни нямаха ден.. все пак хубава победа!

ForzaJuve29
09.03.2012 23:49

Айде честито Раниери остава до края на сезона*beer*

След малко се очакват всички олигофрени които гледат диема да почнат да обясняват как мача на Наполи е наговорен*lol**joking*