Куатара и Гаджалов се връщат в състава на Бдин

16:46
Старши треньорът на Бдин Видин Николай Нинов вече може да разчита на двама футболисти, които пропуснаха старта на пролетния дял в Западната Б група. Наравно с останалите тренират вече африканският полузащитник Мамаду Куатара и централният защитник Костадин Гаджалов.

Те със сигурност ще попаднат в групата на Бдин за гостуването на последния в класирането Малеш Микрево в събота.

Все още тренират на облекчен режим Борислав Хазуров и Георги Илиев. Хазуров направи няколко много добри пробива в мача с Академик (1:0), но беше принуден да излезе от игра още в 30-ата минута.

Отборът на Малеш обаче е доста амбициран да се измъкне от тежката ситуация, след като се обедини с четвъртидивизонния Вихрен Сандански и се премести да играе в курортния град. Бдин заема 3-о място в класирането с 25 точки, на 6 от лидерите Пирин (Гоце Делчев) и Спортист (Своге), така че победата им е крайно необходима в битката за влизане в А група.