Челси спечели преиграването за ФА Къп с Бирмингам (видео)

23:52
Отборът на Челси спечели преиграването с Бирмингам и продължава в шестия кръг на турнира ФА Къп. Двубоят на стадион "Сейнт Андрюс" приключи при резултат 2:0 за "сините" от Лондон.

Първата среща между двата тима на "Стамфорд Бридж" приключи при резултат 1:1.

В днешния мач през първото полувреме голове липсваха, а двете попадения за гостите паднаха през втората част. Първо в 54-та минута резултата откри испанският полузащитник Хуан Мата, а португалският му колега Раул Мейрелеш оформи крайното 2:0 за Челси в 60-та минута. Мата можеше да донесе и класическа победа за тима си, но пропусна да реализира дузпа в 70-та минута на мача.

Birmingham Vs Chelsea 0-2, 2012 (FA Cup) by red_wing_21

123456789
07.03.2012 07:45

Торес пак игра слабо,по-добре да го продадем в атлетико да спре да се мъчи...

TheHeavenMakers
07.03.2012 06:58

До миналата зима Челси беше супер силния отбор и буквално мачкаше по непретенциозните отбори ,а срещу силните пак играеше много добре ! Факт ! Купиха Торес и всичко тръгна на майната си *joking* Знам го как играеше преди ,но мисля че няма да му изгрее звездата в този отбор !

Double_De
07.03.2012 00:16

Мата вкара гол, но в началото не подаде на Калу, който се намираше успоредно на вратата на чиста голова позиция и необезпокояван + това изпусна и дузпа. Калу пък от своя страна подари доста топки на Бирмингам, Стъридж отново пропусна от непосредствена близост, а Торес наистина играеше плахо, но все пак най-важното е победата. Дано започнем да показваме отборна и ефективна игра. *beer*

Juan_Mata10
07.03.2012 00:00

Е браво мен страшно ми хареса мача само едно от ментетата Мейрейлеш,Торес,Калу не игра добре и това беше заека Торес толкова страхлив,че няма на къде една топка не можеше да овладее и това ни струва 1-2 гола,а колкото до Мата 2-ра поредна дузпа му стана изпусната в ФА Къп не е дузпаджия определено

Kireto1232
07.03.2012 01:31

Ха Торес бил менте смешник тва ,че в Челси не вкарва незначи ,че е менте винаги ще бъде един от най-класните нападтели в света

LamparD_CFC
07.03.2012 00:03

Да но просто нямаше кой друг да бие.. Някои пишат Торес но той играеше много страхливо и почти сигурно щеше да пропусне!

Double_De
06.03.2012 23:59

Ами да ни е честита победата, но аз не съм доволен от 1вото полувреме и от играта като цяло...

k1r37o
06.03.2012 23:56

Браво на нас *lol* Според мен Торес трябваше да бие дузпата - той я спечели, трябваше да сложи край на головата суша.

simeon_1994
07.03.2012 00:07

Че ти като го гледаш сега,накъде повече от тва?

Lubo0o

а представи си ,че и там се изложи направо ще се срине психически .....

alexandart
06.03.2012 23:58

Точно, и аз се чудя защо не го оставиха да я бие той. И без това мача беше решен, дали ще вкара или ще изпусне , разлика няма.

LamparD_CFC
06.03.2012 23:55

ЕЕ сетихте се! Честита победа! Някой знае ли кога ше се играе другия мач с лестър?