Интер с класическа победа, приказката за Дженоа продължава

18:01
Интер постигна лесна победа с 3:0 над гостуващия Реджина в мач от 29-я кръг в италианската Серия А. Естебан Камбиасо в 6-а и Златан Ибрахимович от дузпа в 10-а минута дадоха два гола аванс на "нерадзурите" преди почивката. През второто полувреме Ибрахимович в 58-а вкара втория си гол в мача и оформи крайното 3:0. Така тимът на Жосе Моуриньо отново води със седем точки пред втория Ювентус.

Дженоа запази 4-а си позиция в класирането след победа с 2:0 срещу Удинезе у дома. Джозепе Скули откри в 57-а минута, а Диего Милито отбеляза второто попадение в 90-а.