Фламенго бие с голове на Диньо и Вагнер Лав

09:01
С гол на Роналдиньо от дузпа Фламенго победи домакина Дуке де Каша с 2:1 в среща от втория кръг на шампионата Кариока.

Бившият нападател на ЦСКА Москва Вагнер Лав откри резултата за гостите в 9-а минута с четвъртия си гол в последните четири мача. Вратарят на Фламенго Фелипе получи травма на главата след сблъсък с нападателя на съперника Жилсимар в 20-а минута. Стражът загуби съзнание за кратко и веднага беше откаран в болница, откъдето лекарите съобщиха, че състоянието му е добро.

След час игра Паулао Родригес изравни, но в 83-а минута Роналдиньо отбеляза победното попадение от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Вагнер Лав.

Фламенго игра с човек по-малко в последния четвърт час заради директен червен картон на резервата Дарио Ботинели.