Реднап: Как загубихме, след като играхме толкова добре?

08:35
Не мога да повярвам, че загубихме, след като се представихме толкова добре, коментира мениджърът на Тотнъм Хари Реднап поражението от Манчестър Юнайтед у дома с 1:3.

"Оттеглихме се на почивка и не можех да повярвам, че губим с 0:1. Наистина. Играчите направиха всичко възможно на терена, за да излезем напред в резултата. Мисля, че те бяха изключителни през първата част. Ливърмор и Сандро тотално пресираха Скоулс и Карик в халфовата линия. Като цяло играта ни вървеше. Мисля си, че заслужавахме ние да поведем на полувремето, а не Юнайтед, но в крайна сметка Руни се разписа", сподели Реднап.

"Казах на момчетата на почивката, че можем да спечелим мача, въпреки че губехме в резултата с 0:1, и през второто полувреме се опитахме да играем по същия добър начин. Де Хеа обаче направи голямо спасяване при едно наше положение за гол, а след това гостите ни вкараха още едно попадение и губехме вече с 0:2.Нещата станаха много, наистина много трудни за нас. Чудя се как можахме да загубим този мач, след като се представихме толкова добре", каза още мениджърът на Тотнъм.

zerocgti
05.03.2012 23:24

Е, как.. Очевидно другите са играли още по-добре?!

stenkata
05.03.2012 22:11

ами всеки се чуди но отговора е че Мангалчестър Гувнаитед са късметлии и винаги съдията им помага.те са едни лайнари и от много фукане манчестър сити ги изнасили с 6-1.а после мангалите победиха с помощт от съдията с 3-2 но мангалчестър получиха дуспа а сити бяха с човек по-малко.

alechko
06.03.2012 00:05

ЕЕ тъпанариноо ти ако си гледал мача вчера няма да говориш такива тъпотии.Челси спечелиха цяла титла 2009 година мачовете срещъ Юнайтед съдийте Ви бутаха доста.А ти вчера ако беше гледал и ако разбираше нямаше да си кажел жалкото мнение по толко грозен начин.Личи че си тъпо лапе ама не се излагай СМЕШКО

Lubo0o
05.03.2012 23:20

Тихичко садер ! А вие като бихте Тотнъм с два несъществуващи гола ? Да ва еба и хейтърите всичките , жалкари тъпи !!!

aa2
05.03.2012 21:21

Г-н Реднап, отговора е много простичък - Юнайтед знае как да вкара, а вие знаете как да казвате, че знаете как да вкарате.Очаквано Тотнъм започна да се срива.Сега очаквам и няколко ''изненади'' срещу малките.

maxha
07.03.2012 23:13

интересно че Тотнъм направят 2 загуби подред и вече са сринати *smile*....в началото на сезона почнаха с 2 загуби и голова разлика 1:8 срив срив че трети ако не беше тоя срив първите два кръга мале мале хахахахах .както казах след мача с арсенал добри са много са добри браво всяка година да имат такъв отбор нищо повече не може да иска един фен на Тотнъм *wink*

KingGeorge
05.03.2012 23:02

Хаха, Тотнъм започнали да се сриват, загубиха от Арсенал след слаба игра, загубиха от Юнайтед напълно очаквано, но показаха уникална игра и желание, май само заблудените фенове на Арсенал като теб сте на мнение, че се сриват, щото на това се надявате. Аз не съм притеснен, показахме една наистина уникална игра срещу Юнайтед, просто ни трябваше и малко късмет, който все все все ни убягва.

psiharizlle
05.03.2012 18:34

Незнам за мен последните години Ю е олицетворение на грозния футбол. Един гранд трябва да атакува да играе красиво нали там играят най-скъпите играчи, а те срещу малко по-добър отбор и се дърпат в защита поне тая година в ШЛ им показаха каде им е мястото *smile*

plamen6000
05.03.2012 19:47

По принцип Манчестър имат политика да не купуват скъпи играчи,а и не виждам някой от играчите в момента да е скъп.Единствено Рууни струва над 20 млн,може би и Нани,но другите играчи да струват най-много 15 млн.,което за Острова,а и като цяло за футбола едвали е толкова скъпо. *smile* А що се отнася до това,че се прибирали назад,мисля че е напълно нормално(пр.Барса ("най-добрия отбор в света" не се ли прибират в защита срещу Реал ?? )

UnitedRules
05.03.2012 17:59

Късметът си е едно, класата друго. Аз разбирам един отбор да има късмет и да съумее да побеждава в 3-4-5-6, дори половината сезон мачове, но когато един отбор се задържи на върха или поне в подножието толкова много години, тогава това се нарича - класа, опит, рутина и хитрост. Правете разлика.

Man_Un_Fen_92
07.03.2012 13:40

да ... изобщо не си личи ,че ги мразиш ! Скрийте се някаде бе хейтъри тъпи ... Сигурно си гледал един мач на Барса срещу Реал и вече всички отбори трябва да играят такъв стил ! Аре махай се смешен ! Всеки си има стил на игра ! Радвам се за Юнайтед ,че биха и продължаваме напред ! Дано вземем мача и със Сити ! Успех ... ГГМУ и искаме 20-та титла ! Другите отборчета могат само да си мечтаят това !

Lubo0o
06.03.2012 20:16

United Rules е много прав ,а ти явно няма какво да кажеш ...

Lubo0o
06.03.2012 13:52

Точно това е класа ! От 5 положения да вкараш 3 .... Вие като не можете да уцелите вратата кой ви е виновен ?

specialchoo94
06.03.2012 02:35

Ква класа ве братоо ... Заспивам само като гледам мачове на Манчо ... Не ми говори за класа че отбора от селото играе по красив и разнообразен футбол, а не скучен като този на Манчестер .. Не съм хеитър не мразя Манчо но последно време играят наи грозния футбол които някога са играли .. Измии си гурлите преди мача и гледаи да видиш какво се нарича грозен футбол ... Колкото до Тотнъм фен съм им от малак и мисля че лично те са виновни за загубата , след като надиграваха Манчо през целия мач не успяха да спечелят , а и може би липсата на беил оказа влияние върху играта ....

ger44o
05.03.2012 19:38

Ама наистина "евала".....*lol**joking**lol**joking* Такъв страхотен , такъв неповторим , перфектен , брилянтен , уникален коментар не бях чел*lol**joking* Ти или си много тъп , или оня ти е приятел.... или цифрите в името ти отговарят на рождената ти година.... тогава мога да те оправдая...*wink*

mrasniq99

Евала за коментара

PanaiotBiserov
05.03.2012 16:56

самата цел на алекс беше да дръпне наште назад ,за да може ония да атакуват и в дадения момент да ги заковем..

05.03.2012 16:54

че какво им има на играта бе калипур.. май нещо бая те е яд ,че бия.. а и за да има класа трябва да има и късмет... то не се иска само да правиш положения а и да можеш да ги реализираш.. не са късметлии ,а са мн хитри.. отностно твоите предпочитание те не ме касаят ама щом си против юнайтед значи си заблуден и едва ли разбираш от футбол..

psiharizlle
05.03.2012 16:17

Няма кво да се нервите аз 60 минута го спрях мача просто много им върви на червените. Не мога да разбера как имат толкова фенове като играта им е една и съща всяка година безидейна скучна слаба, но резултатна все едно гледам финала 99 Баерн напрао ги разпиляха и тез 2 късметлийски гола и биха, който каже, че и тогава е било класа незнам беше абсолютен късмет *smile*

mutito0o
05.03.2012 15:51

Хах и аз тва се питам Хари.. *sad* как загубихме като играхме толкова добре..

peterdeadman12
05.03.2012 14:49

МанЮ пак с големия си късмет.. От един дуар - гол.. От втория удар пак гол.. Чист късмет.. А гола на Йънг.. Няма да коментирам, невероятен..

Lubo0o
05.03.2012 15:26

Класа моето момче , класа !!!

kVAZERQ
05.03.2012 14:47

а и може да сме щастливи че Бейл го нямаше че тогава щеше да е трагично първото полувреме *smile*

kVAZERQ
05.03.2012 14:29

реално погледнато първото полувреме ни смазвахте , но също така и нямахте много чисти шансове за гол , а ние се възползвахме от нашите *smile*

runkata10
05.03.2012 14:04

Тотнъм играха по-добре но головете печелят мача а не владението на топката*beer*

tazcho
05.03.2012 13:20

Или хващам темата редактирана или вие не разбирате, че "губехме ВЕЧЕ с 0:2" не означава краен резултат.

Относно темата - Тотнъм наистина игра много добре, макар и да имаше малко неразбирателство в отбраната на Юнайтед, успяха да ударжът фронта *smile* При гола на Дефо се видя, че Де Хеа още не се ориентира добре в позиционирането, но пък продължава да компенсира със страшен рефлекс. Но пак евала на Тотнъм за хубавата игра! *beer*

ger44o
05.03.2012 13:15

Ах , ти ли ,хитра лисицо, ти ли не знаеш как загубихте......*lol**lol*
Ти ли , който много добре знаеш , че мачовете между тези два отбора се решават в менаджърските стаи.....

Дали ще доживея да гледам истински мач между:
манЮ-Тотнъм
манЮ-Уигън
манЮ-Евертън , Уулвърхямптън , Блякпул , Норич и т.н и т. н.

05.03.2012 11:59

Как как....?!? Както и всеки път когато играете с/у Юнайтед...много игра, много положения...загуба.

Rooney_10
05.03.2012 10:34

" коментира мениджърът на Тотнъм Хари Реднап поражението от Манчестър Юнайтед у дома с 0:2. " или много съм бил пиян вчера, или съм гледал друг мач *confused* тъй като мачът който гледах свърши 1:3 *surprized*