Наполи пречупи Парма на "Тардини" (видео)

15:50
Наполи победи Парма като гост с 2:1 в мач от поредния кръг на италианската Серия "А".

На стадион "Енио Тардини" резултата откри Единсон Кавани след дузпа. Уругваецът бе спънат от Джанлука Мусачи за наказателния удар, който Антонио Миранте отрази, но пък бе безпогрешен при добавката. Парма натисна в началото на втората част и дори вкара гол, който бе отменен заради фаул. Все пак в 77-ата минута равенството бе факт след попадение на Дзакардо. Наполи обаче на свой ред се вдигна на финален щурм и Лавеци направи 2:1 в 86-ата минута.

Наполи остава пети след успеха, докато Парма са 14-и.

szólj hozzá: pa - na