Петев: Доволен съм от победата

18:24
Треньорът на Лудогорец Ивайло Петев заяви, че е доволен от победата на неговия тим с 3:0 над Берое.

„През първото полувреме играта не беше това, което искахме. Нямаше комбинативност, преобладаваше напрежението, но това го отдавам на предстартовата треска за началото на пролетния полусезон. През втората част бяхме доста по-убедителни, вкарахме три хубави гола и съм доволен от трите точки. Михаил Александров се включи добре през второто полувреме, Иван Стоянов вкара два прекрасни гола, хубаво попадение и на Емил Гъргоров. Очаквах Берое да ни пресира и бяхме готови за това поведение на съперника. Началото винаги е трудно и съм сигурен, че в следващите мачове ще има повече спокойствие в нашата игра", заяви младият специалист.

Със спечелените три точки Лудогорец остава лидер във Виктория футболно първенство поне до следващия кръг.