Бразилия победи Босна след автогол в добавеното време (видео)

08:33
Бразилия победи с 2:1 Босна и Херцеговина в контролна среща, играна в Санкт Гален, Швейцария.

Южноамериканците поведоха още в 4-ата минута с гол на Марсело, който напредна по левия фланг, получи топката и я прати неспасяемо в долния ляв ъгъл на вратата.  Босна изравни в 13-ата минута. Ведад Ибишевич бе точен за балканския тим след грешка на стража на Бразилия. В първата минута от добавеното време на двубоя Хълк прати топката по земя към наказателното поле на Босна. Тя се удари в крака на защитника на съперника Папац и влезе в собствената му врата за крайното 2:1.