Наполи сложи още сол в раните на Интер (видео)

23:43
Наполи победи Интер с 1:0 на стадион "Сан Паоло" в среща от 25-я кръг на Серия А.

Това бе четвъртата поредна загуба на "нерадзурите" в първенството и тяхната единадесета за сезона.

Наполи пък събра 40 точки и изпревари петия Рома, който днес загуби от Аталанта.

Единственото попадение в мача бе дело на Езекиел Лавеци в 59-а минута. Аржентинецът получи топката на границата на наказателното поле след пробив на Дземайли през центъра. Лавеци преодоля Жулио Сезар с параболичен удар, който попадна в долния десен ъгъл на вратата.

В 79-а минута Салваторе Ароника от домакините получи директен червен картон, след като спъна Фараони, когато бе в ролята на последен човек от отбраната на Наполи.

Три минути преди края Пацини пропусна сам на празна врата след прецизно центриране на Нагатомо. В крайна сметка Наполи надгради след успеха срещу Челси, докато за Интер остана само огорчението от поражението.