Сити писа тройка на Блекбърн, Коларов с две асистенции

21:22
Манчестър Сити победи Блекбърн с 3:0 у дома в мач от поредния кръг на висшата английска лига.

Още във 2-а минута "гражданите" имаха шанс да открият резултата. Джонсън центрира отдясно към Балотели, но ударът на италианския национал бе спасен от вратаря на Роувърс. Тимът на Роберто Манчини тотално доминираше и затягаше обръча около наказателното поле на гостите. В 26-а минута удар на Супер Марио от фаул бе спасен. Крепостта на Роувърс обаче не издържа дълго и четири по-късно Балотели след пас на Коларов отляво прати топката в мрежата за 1:0. Последваха минути, в които Сити пропуснаха три добри възможности да увеличат преднината си и почивката дойде при минимален аванс за "гражданите".

През второто полувреме домакините продължиха да доминират и вторият гол не закъсня. В 52-а минута след центриране от корнер Робинсън боксира лошо, топката попадна у Агуеро, който покачи на 2:0. В 81-а Коларов асистира на Джеко, който с глава бе точен за крайното 3:0.

GarethBale333
25.02.2012 21:44

мога да ви кажа че англия скоро няма да има вратар като харт .. и не можете да кажете че той не е добър той е адски добър !

ceco26
25.02.2012 21:57

Точно така...те тогаз играеха Харт-0-8-2 системата...без защита и всяка топка от Харт биваше спряна и спасена...кво се излагате...? Бирмингам си бяха много организирани, а Харт просто спасяваше квото трябва+няколко трудни спасявания, както правеше ЕвДС.

25.02.2012 21:48

само заради харт бирмингам завършиха 9-ти през сезон 2009-2010 !

Manower
25.02.2012 21:46

За мен това е най-добрия вратар в момента! Гледам го още, когато правепе първите стъпки, ми роден си е за Сити и е роден с този невиждан талант! Това скромно и симпатично момче само се надгражда и израства, пример за футболист!

Manower
25.02.2012 21:43

Хубав мач, хареса ми! Най-много се накефих на 3-тя гол *wink* супер пас към Коларов, прострелно и смъртоностно центриране и накрая безпомощен Робинсън! Върнаха си формата, има вариативност в играта им, също ми хареса идеята на Манчини да разменя позициите на играчите като така обърква тотално тактиката на противника, много затормозява защитата тази смяна.

berbo932
25.02.2012 21:42

Само 2 минути бяха нужни на Един Джеко да накаже Роувърс! Босненецът не прощава!

Но за мен е интересно кога Манчини ще върне във игра Карлос Тевес.. в Сити се отнасят много несправедливо към него... С нетърпение чакам да го видя отново в игра :/ Просто незнам какво ще става ако се върне.... Тоя Балотели според мен трябва да е резерва а не Тевес! Фен съм на Юнайтед но мисля че Манчини е голям тъпак.... *wink*

ceco26
25.02.2012 21:49

Тевез играе в стил Агуеро по-скоро, спрямо Бало е по-зле в завършека

ceco26
25.02.2012 21:41

а Харт дето спомена Борката...да благодари на защитниците пред него, щото сам той е опазил вратата си само 10-15 мача, но няма да пренебрегвам факта, че в случаите, в които защитата е бъркала, той си е спасявал положенията

ceco26
25.02.2012 21:38

кой знае как ги е яд феновете на МЮ сега...а, ако утре се издънят...ще трябва да викат тежката артилерия от 3мата в запас *joking*

fena_man_utd
25.02.2012 21:37

аа2,Робинсън бил добър вратар.Ти си пиян,но много пиян.Само да ти задам няколко въпроса.Защо Робинсън го махнаха от нац.отбор на Англия и от Тотнъм като е толкова добър? Другият ми въпрос към теб,ако Робинсън имаше някакви качества на добър отбор нямаше ли да играе примерно като отбор от ранга Юнайтед или Ливърпул? Не се залъгвай,това че защитата е слабо е ясно на всички ни и няма две мнения по въпроса.Също така трябва да ти е ясно,че дори и слаба защитата да имаш пак се вижда дали проблема е в защита или във вратаря.Поне за мен Робинсън е доста слаб,защото не може всеки удар,който ти бият към вратата да не се опитваш да уловиш топката,ами само да се стремиш да я отклониш.Само днес имаше 2-3 ситуации,в които той направи глупави грешки.Вярно направи и добри спасявания,ама каква полза след като си спасил примерно три и си допуснал три гола.Ефекта е нулев.Приятна вечер.

25.02.2012 21:30

Беше сигурно,че ще бият.С две думи Сити си направи една тренировка преди мача от ЛЕ.

25.02.2012 21:16

БАЛОТЕЛИ , АГУЕРО И ДЖЕКО ЩЕ МАЧКАМЕ НАРЕДД !!!!!!!!!!!!

dzhalev_71

абе за това дерби винаги се намира причина за спор. колкото и да не ни се иска е така. желая успех на отбора ти утре и дано се получи стабилно дерби.

няма за кво да спорим ! *smile*

dzhalev_71

Аз симпатизирам на много отбори. Фен съм на Арсенал от 11 години и съм преживял много с тоя отбор. А колкото до Сити тях ги харесвам заради Манчини. По едно време когато Ейдур Гудйонсен играеше под наем при вас ви гледах мачовете с удоволствие. Това, че Сити не са минали групите не ти дава право да се заяждаш. И вие не сте в плейофите на ЛЕ ама затова нищо не казваш. След утрешния мач можем да си спорим на воля. Засега само подгряваме напрежението.

25.02.2012 21:34

ти фен на арсенал ли си на ман сити ли си на кой ? а иначе изказвам лично мнение *wink*

adam_johnson

Добре затапи отворкото!

dzhalev_71
25.02.2012 21:23

А ние още помним тупалката на Роналдо от 30 метра която некадърния Гомес изпусна във врата на 1/4 финалите миналата година

25.02.2012 21:18

видяхме колко мачкахте в ШЛ

25.02.2012 21:17

Ако запазят постоянство със сигурност! *wink*

aa2
25.02.2012 21:14

Този сезон наистина е повече от слаб, но просто виж защитата пред него...А също се сещам и за един Бегович, който със сигурност е по-слаб вратар от Робинсън!

25.02.2012 21:13

Сега като за черешка на тортата искам един гол от фаул на Александър Коларов - играча на мача според мен! *smile*

25.02.2012 21:11

Боби Борисов тъкмо говореше за физиката на играчите и ето, че един от най-здравите ни играчи се разписва! Браво на Един Джеко! *smile*

tarantino_q

То тогава сигурно и 5тия вратар на Суонзи ще е по-слаб. Става въпрос за титуляри.

Double_De
25.02.2012 21:25

Не беше с/у Ливърпул *wink* не ми се рови сега

Double_De

Ей човек спокойно, аз говоря като цяло, че има несигурни намеси и при центрирания и при шутирания към него, рефлекса му е бавен. Не съм им гледал всичките мачове на Блекбърн, гледам това което дават по твто с/у по-големите отбори

Бъркаш. В онзи мач срещу Ливърпул, Челси отпаднаха от ФА къп!

Double_De
25.02.2012 21:21

Той е млад и неопитен има време да се развие, но наскоро си спомням, че изнесе много силен мач за ФА Къп или КК влезе като смяна и спаси дузпа и така Челси продължи напред.

25.02.2012 21:15

Ами точно. Рос Търнбул е пример. Просто както каза аа2 в малкото му мачове, които изигра за Челси направи много грешки!

aa2

Окей, за този сезон, кажи ми ти един мач, който той да е загубил за отбора си.Да направиш една грешка е човешко, айде кажи ми кой мач той е загубил на отбора си, в кой мач той се е ''усрал''?

Double_De

Говоря ти за този сезон брат *smile*

aa2

Грийн от Уест Хям, Фостър от Бирмингам(това за миналата година), Алмуния от Арсенал(това за предишните години), Търнбул от Челси(за малкото му мачове, които изигра направи адски много грешки), това са тези, за които се сещам.

Double_De

Е то оставаше да няма абсолютно никакви качества все пак играе във ВЛ, но на фона на останалите вратари за мен е най-слабия. Посочи ми кой вратар варди по-добре?

aa2

Не си прав!Робинсън като всички други прати грешки, но със сигурност има някакви качества.Просто защитата пред него(в Блекбърн) е повече от слаба!

25.02.2012 20:57

Ти си мъж на 30г. Доверявам ти се! *smile*

Double_De
25.02.2012 20:55

Преди време когато вардеше за Тотнъм (ако не се лъжа) имаше някакви качества и класа, но сега повярвай ми нищо не е останало от това, повтарям най-слабия вратар в лигата е той.

25.02.2012 20:52

Робинсън има качества! Просто с тази защита пред него няма никакъв шанс да направи нещичко!

25.02.2012 20:42

Хайде сега да чуя зависните фенове на Юнайтед (само ЗАВИСНИТЕ)! Браво Агуеро! *smile*

25.02.2012 20:48

Пазех го за най-накрая! Радвам се, че най-накрая виждам в този сайт свестен фен на Юнайтед! *smile*

Gogata85
25.02.2012 20:46

не забравяй да поздравиш и Робинсън за асистенцията *sick**evil*

LiLN
25.02.2012 20:36

БЕЗ ДА МЕ ПСУВАТ "ГРАЖДАНИ" искам да питам нямаше ли няк'ва..как да кажа дуспичка за Блекбърн???

25.02.2012 20:38

Имаше игра с топката от страна на Найджъл де Йонг! Какво друго да кажа!?

25.02.2012 20:32

На този мач съм заложил 10 точки и като резултат съм дал 2-0. Хайде граждани!... Не ме излагайте! *smile*

Gogata85
25.02.2012 20:28

Мамка им на Блекбърн. Шушумигите му долни само срещу Юнайтед вадят късмет с тая мишкарска тактика.

25.02.2012 20:30

Както казах това си е класата на Роувърс и няма как тя да се промени без трансфери. *smile*

25.02.2012 20:27

За мен най-разочароващия ни играч е Яя Туре, който поне според мен трябва да бъде заменен. Както каза Боби Борисов това е класата на футболистите на Блекбърн и дори Жозе Моуриньо да ги поеме тя си остава същата. Все пак и те не се предават напълно. Има време за всичко - Все пак мача се играе 90 минути!
Успех! *smile*

25.02.2012 20:25

Също така ние напълно ги превъзхождаме по фланговете, от където навлизат Александър Коларов и Пабло Сабалета, които не играят като бекове, а като крила. *wink*

25.02.2012 20:23

Надявам се на 3-0 или 3-1 за Сити. Просто мисля, че такъв резултат ще е справедлив, наглед показаното от двата тима през първото полувреме. *smile*

25.02.2012 20:21