Локо София победи Пирин Разлог в Сандански

15:23
Локомотив София победи с 2:0 Пирин Разлог в контролна среща, играна в Сандански.

Столичните "железничари" реализираха по един гол в двете полувремена чрез Александър Манолов и Антонио Павлов от дузпа. Отборът от Разлог пък пропусна две дузпи, като и двата пъти от бялата точка сгреши Златко Богоев.

Богоев можеше да открие резултата в 10-а минута, но вратарят на Локомотив Валентин Галев спаси удара му от бялата точка. В 27-ата минута Локомотив поведе след гол на Александър
Манолов. Малко след подновяването на играта Владимир Манчев можеше да вкара втори гол за Локо, но ударът му срещна гредата. В 62-а минута Антонио Павлов направи 2:0 от дузпа, отсъдена за нарушение срещу Борис Кондев. Към края на мача Пирин Разлог получи право на втора дузпа, но Богоев отново не успя да вкара.