Атлетико победи Лацио и на "Висенте Калдерон"

23:59
Атлетико Мадрид победи Лацио с 1:0 на "Висенте Калдерон" във втори мач от 1/16 - финалите на турнира Лига Европа. Така с общ резултат 4:1 "дюшекчиите" се класираха за следващата фаза на надпреварата.

Звездата на мадридчани Радамел Фалкао бе оставен на резервната скамейка от треньора Диего Симеоне, който пусна колумбийското острие в игра чак в 61-а минута на срещата.

Лацио пък е в сериозна кадрова криза, като много от футболистите на "орлите" са контузени и в този двубой Еди Рея бе взел на резервната скамейка четирима юноши на отбора.

Единственото попадение в срещата бе дело на защитника Диего Годин, който се разписа в 48-а минута. Габи центрира и уругвайският бранител надскочи Диас, след което прати топката в мрежата на Бизари.

Атлетико Мадрид: Коурторис, Годин, Домингес, Перея, Миранда, Асунсао, Габи, Коке, А. Лопес, Салвио, Хуанфран

Лацио: Бизари, Диас, Диаките, Заури, Маури, Ернанес, Матусалем, Лулич, Ледесма, Кандрева, Козак