Лудогорец разби молдовци със 7:0

19:22
Лудогорец Разград разби със 7:0 молдовския футболен тим на Нистру Отаци в контролна среща, играна по време на подготвителния лагер на лидера на българското първенство в
Анталия.

Възпитаниците на Ивайло Петев се представиха великолепно и напълно заслужено стигнаха до изразителния резултат. Бразилецът Марселиньо откри в 12-та минута, а Мирослав Иванов увеличи преднината на отбора си в 26-та, след като получи топката на
удобна позиция от Иван Стоянов. Три минути преди края на полувремето в мрежата на молдовците се разписа и капитанът Емил Гъргоров, който беше точен от дузпа.

През второто полувреме Петев замени повечето си титуляри, но това не попречи на играчите на Лудогорец да вкарат още четири гола. Те паднаха в разстояние на 16 минути, като точни бяха Димо Бакалов, Кристиан Кабаселе и вкаралите в добавеното време Шоко
и Георги Костадинов.

Лудогорец - Нистру 7:0 (3:0)

Голмайстори: 1:0 Марселиньо 12, 2:0 Мирослав Иванов 26, 3:0 Емил Гъргоров 42-дузпа, 4:0 Димо Бакалов 76, 5:0 Кристиан Кабаселе 80, 6:0 Шоко 90, 7:0 Георги Костадинов 90

Състав на Лудогорец: Урош Голубович, Йордан Минев, Витиня, Александър Барт, Любомир Гулдан, Светослав Дяков, Станислав Генчев, Мирослав Иванов, Иван Стоянов, Марселиньо и Емил Гъргоров (Деян Димитров, Шоко, Младен Кашчелан, Георги Костадинов, Кристиан Кабаселе, Кишада, Михаил Александров, Димо Бакалов).