Берое разби Загорец в контрола

18:37
Берое победи с 6:0 класирания на 11-то място в югоизточната "В" група Загорец Нова Загора.

Три от попаденията паднаха през първата част. Давид Каядо се разписа в 4-та минута, Емил Ангелов в 11-та, а Милен Танев в 21-та минута. След почивката Рангел Абушев вкара в 53-та минута, Стефан Велев добави още едно попадение в 55-та минута, а Антонио Ливраменто се разписа в 70-та минута.

Илиан Илиев започна с експериментален състав. На вратата застана Теодор Скорчев. Пред него в дясно заигра Владислав Ямуков, а в ляво Виктор Софрониев. Като централна двойка защитници действаха Мирослав Енчев и Мартин Райнов. Като опорен халф заигра Ричард Еромоигбе. В дясно в халфовата линия действаше Искрен Писаров, а от ляво Давид Каядо. Милен Танев и Слави Жеков бяха двойката в центъра на халфовата линия. В нападение заигра Емил Ангелов.