Мацари: Жалко е, че не вкарахме четвърти гол

10:55
Снощи Наполи победи Челси с 3:1 в първи мач от осминафиналите на Шампионската лига.

"Жалко е, че не вкарахме четвърти гол при положението на Маджо. Това щеше да ни помогне много и да ни даде нужното спокойствие за гостуването в Лондон. Челси беше силен, в което не се съмнявахме. Ние обаче бяхме страхотни, особено в нападение, а и с начина, по който реагирахме след гола на съперника. Имахме няколко трудни минути, но се справихме
отлично", коментира наставникът на домакините Валтер Мацари, който е наказан да не води отбора от резервната скамейка в двата осминафинала.

"Постигнахме добър резултат, но няма да ни бъде лесно в реванша. Чесли може да вкара два гола като домакин, така че ние трябва да бъдем внимателни и да се възползваме по-добре от шансовете си. Малко сме разочаровани, че не вкарахме четвърти гол, защото имахме достатъчно възможности за това", допълни той.