Виданов срещу Генков при 2:2 между Заглебие и Висла

20:34
Павел Виданов бе титуляр за Заглебие Любин при равенството 2:2 с шампиона Висла Краков в среща от 18-ия кръг на полското първенство.

Бившият защитник на ЦСКА игра пълни 90 минути за своя тим. Националът Цветан Генков също започна в стартовия състав на Висла, но в 72-а минута бе заменен от Дуду Битон.

Адам Банаш откри резултата за Заглембе в 17-а минута, но гостите от Краков обърна мача с попадения на Ивица Илиев и Андрас Кирм. Домакините стигнаха до точката с гол на Давид Абво 10 минути преди края.

Заглебие е на последно място в класирането с 14 точки, а Висла е на шеста позиция с 28 точки. Лидер е Шльонск Вроцлав с 38 точки.