Исмаил Иса донесе успеха на Елазъгспор в турската втора лига

17:39
Бившият нападател на Левски, Локомотив Мездра и Светкавица Исмаил Иса донесе победата на Елазъгспор с 3:2 над Гюнгьорен в среща от 22-ия кръг на второто ниво на турския футбол.

Иса играе под наем в Елазъгспор, който вече има 45 точки на върха в класирането, с 4 пред 2-ия Касъмпаша.

За три мача това е второ шампионатно попадение за 23-годишния Иса, като днес той се появи като резерва. Роденият в Попово талант влезе 15 минути преди края на мача
на мястото на Октай и в 82-ата минута вкара за крайното 3:2 след пас на Кьоксал. Иначе домакините от Елазъг на два пъти повеждаха в резултата, а противниците им от Истанбул стигаха до равенствата с голове в 41-ата и в 68-ата минута. Исмаил Иса беше оценен с две звезди за играта си.