Болтън се класира за шестия кръг на ФА къп, Мартин Петров не игра за Уондърърс

20:11
Болтън победи като гост Милуол с 2:0 и се класира за четвъртфиналите в турнира за Купата на Футболната асоциация на Англия.

Българският национал Мартин Петров остана извън групата на Болтън за мача. Рио Мияичи откри резултата в 4-та минута, а в началото на второто полувреме Давид Нгог вкара и втория гол в мача. Болтън ще разбере съперника си за четвъртфиналите утре, когато ще се изтегли жребият за следващия кръг.

Българският защитник Александър Тунчев също остана извън групата на тима на Лестър, който победи с 2:1 Норич и също продължава напред в турнира. Победата на Лестър донесе Дейвид Нъджънт в 70-та минута. Евертън победи Блекпул с 2:0 и също се класира за четвъртфиналите. За "карамелите" точни бяха Ройстон Дренте и Денис Стрaкуалурси в първите шест минути на двубоя.