Мерсин с Делев загуби от Галатасарай

08:49
Спас Делев влезе като резерва за Мерсин при загубата от гранда Галатасарай с 1:3 в среща от 27-ия кръг на турското първенство.

Бившият нападател на ЦСКА се появи в игра още в 38-а минута на мястото на Ерман, но не успя да помогне на своя отбор срещу лидера в класирането.

Нечати Атеш вкара два гола за Галатасарай в 28-а и 90-а минута, а веднъж се разписа Селчук Инан от дузпа в 82-а. За домакините от Мерсин точен бе Ерхан Гювен в 76-а минута.

Тимът на Делев игра с човек по-малко повече от половин час след червен картон на Бариш Аташ в 57-а.

Галатасарай продължава да води убедително в класирането с 60 точки, следван от Фенербахче 51, Бешикташ 46, Трабзонспор 45 и други. Мерсин е 12-и с 33 точки.