ЦСКА загуби от Рапид с 1:2 след спорна дузпа

20:57
ЦСКА загуби от румънския Рапид с 1:2 в контрола играна в Анталия. Още в 4-ата минута Мишел Платини вкара гол за българския тим. В 36-ата минута Тейшейра изравни. В 74-ата минута бе отсъдена изключително спорна дузпа за Рапид, след като Сурду падна между Хадад и Бандаловски в наказателното поле на ЦСКА. Григоре бе точен от бялата точка за 2:1 в полза на румънците. Това бе втора загуба за ЦСКА от румънски отбор. Преди три дни "армейците" играха срещу Динамо Букурещ на финала на турнира „Таурус Къп” и загубиха със същия резултат. "Червените" са на лагер в Анталия до 14 февруари.

ЦСКА - РАПИД (БУКУРЕЩ) 1:2