Лудогорец изпусна набитите от Платини румънци

19:49
Лудогорец и Динамо Букурещ не се победиха в контрола, завършвайки наравно 1:1.

Резултатът за румънците откри Куртеан в 9-тата минута, а след нарушение на стража на Динамо срещу Марселиньо реферът посочи бялата точка. Дяков застана зад топката и реализира от дузпа за 1:1 в 39-тата минута. През второто полувреме тимът от Разград надигра съперника си, но не съумя да стигне до победно попадение.

След като динамовци бяха въвлечени в страшно меле с играчите на ЦСКА по време на приятелски мач този път срещата на тима от Букурещ мина без инциденти и в спортменски дух срещу друг роден отбор - Лудогорец.