Левски победи с 1:0 ФК Краснодар, Старокин бележи

18:01
Победа с 1:0 над руския ФК Краснодар записа Левски в поредната си контролна среща от лагера в Анталия.

"Сините" можеха да открият резултата още в 3-та минута, но след центриране на Симеон Райков от ъглов удар Сержиньо Грийн нацели гредата на вратата на съперника.

В 20-ата минута на мача, Шипицин излезе сам срещу Божидар Митрев, но се засуети и стреля слабо. В самия край на първото полувреме Владимир Гаджев се опита да изненада стража на руския тим Ревишвили от фаул, но вратарят на Краснодар спаси.

Левски все пак успя да поведе с 1:0 в 50-та минута, след като Орлин Старокин се разписа с хубаво воле извън наказателното поле на съперника. Резервата Дринчич бе най-близо до гол за руснаците, но след неговия шут в 85-та минута топката се удари в дясната греда на "сините" и излезе в аут. По този начин Левски спечели мача с минималното 1:0.

Левски - ФК Краснодар 1:0

1:0 Старокин 50-а мин

Левски: Митрев, Башлиев, Милиев, Иванов, Нуно Пинто, Грийн, Старокин, Гаджев, Младенов, Райков, Цветков