Официално: Трети сме в Източна Европа за черно тото
При нас това си признават откровено 13,2 на сто от професионалните играчи. Лидер в тази категория е Казахстан с 33%, а на второ място е Гърция с 30%. Вчера бе разпространена черната книга за Източна Европа на организацията на официална пресконференция в Брюксел.
Футболистите у нас смятат, че има договорени мачове, като на това мнение са 27,1%. По този показател сме на пето място.
България е една от страните, които са за пример по отношение на договорите на футболистите. 96,6% от играчите признават, че заплатата им е вписана в контрактите. Това обаче не означава, че се плаща.
Според профсъюза точно липсата на заплата е в основата на черното тото, като футболистите си търсят други начини да издържат семействата си.
Проблем у нас е и расизмът, защото 7,3% от анкетираните се оплакват от него, което също е доста висока квота.






















За да коментирате, трябва да сте регистриран потребител!
РегистрацияКоментари
11.02.2012 22:17
ти остави друго ами и расисти хората по целия сват се борят срещу расизма ние сме най големите тариката ама някой ден ще си изпатим
09.02.2012 00:16
Ако питат хората дали мачовете са наредени,ще сме със сигурност на 1-во място.Не знам кой не вярва в това *lol*
08.02.2012 21:43
Странно...не мислех, че някой може да ни отнеме 1-вото място. Явно тези, които са правили анкетата не са проучили достатъчно *joking*
08.02.2012 17:55
За уреден мач в България не си спомням някой да е проронил и думичка!
08.02.2012 17:49
Е в такива класации винаги сме на челното място,както и в класациите за смъртност *smile*
08.02.2012 17:48
Е поне в нещо да сме в топ 5 *wink*
08.02.2012 17:45
Според мен Италия е пред нас
08.02.2012 17:42
Казахстан в Източна Европа???????
08.02.2012 20:00
ти си бил голям разбирач
08.02.2012 17:47
В Европа са тия не ги бъркай със страни като Афганистан и такива
08.02.2012 17:38
Пак "оптимистични" факти заливат родния "про" фудболен свят! *thumb_down*
08.02.2012 17:37
ееее най сетне да сме сред 1венците *lol**lol**lol**lol*
08.02.2012 17:36
Ако не е на игра или на нещо друго , поне на черно тото да е хаха
08.02.2012 17:32
Поне в една класация сме по-напред от другите страни *joking**joking**lol**lol**lol*