Лудогорец направи равен с поляци, Генчев пропуска дузпа за разградчани

17:07
Лудогорец направи равенство 0:0 с отбора на Полония Варшава в контролна среща, играна в Турция.

Българите имаха превъзходство през почти целия мач, но не успяха да реализират своите голови положения.

В 48-а минута отборът от Разград дори пропусна дузпа, след като Станислав Генчев пропусна да се разпише от бялата точка. Единадесетметровият наказателен удар бе отсъден за нарушение срещу Кишада.

Лудогорец можеше да открие още в 12-а минута, когато след центриране на Минев, Марселиньо пропусна от чиста позиция.

След почивката плеймейкърът на разградчани се отличи с нов пропуск, като в 62-а минута засече с глава центриране на Шоко, но топката попадна в ръцете на противниковия вратар.

Съставът на Лудогорец: Голубович, Минев, Барт, Гулдан, Витиня, Генчев, Дяков, Марселиньо, Кишада, Александров, Иванов