Милан и Юве се издъниха, "вълците" разбиха Интер (видео)

18:05
Отборът на Рома постигна категоричен домакински успех над Интер в мач от 22-я кръг на италианската Серия "А". Двубоят на "Стадио Олимпико" в Рим приключи при резултат 4:0 за "вълците".

Домакините поведоха в резултата още в 13-та минута, когато се разписа бразилският защитник Жуан. Малко преди края на първото полувреме пък 2:0 за Рома направи нападателят Фабио Борини. отново италианецът в 49-та минута даде класическа преднина на "вълците", а Боян Къркич минута преди края на срещата оформи крайното 4:0 за Рома.

Лидерът в класирането Ювентус пък направи грешна стъпка, като завърши наравно 0:0 като домакин на Сиена. Вторият  в класирането Милан също записа нулево равенство на свой терен с Наполи, а в 64-та минута на мача нападателят на "росонерите" Златан Ибрахимович бе изгонен с директен червен картон.

06.02.2012 08:38

Не сте интересни вече ! След всеки кръг ви "намирисва" на Калчополи.Айде просто спрете да гледате и да коментирате статиите на Серия А като мислите, че мачовете са продадени и готово *wink*

Manower
05.02.2012 22:19

Рома ги смаза! Жал ми е за Боян, че Барса го изпусна....Иначе се радвам, че играе силно в Рома и вкарва. РОма заслужават да имат по-добри дни! Липсват и то много.

El_Fenomeno_9
06.02.2012 00:40

Колко мача на Боян си гледал в Рома , че толкова "съжаляваш" , че Барса го е "испуснала" ??? А и сигурно не знаеш , че дори Боян да беше блеснал кой знае колко Барса може да го откупи за мизерните 15 млн ..

Premierleague9
05.02.2012 21:29

Олее как може Интер да се излагат така ...

nikiforzx6r
05.02.2012 23:19

Ми те не се излагат - това е най-доброто на което са способни...

05.02.2012 19:08

хубаво е да има изравнено първенство ама е хубаво когато отборите са еднакво силни,а не еднакво слаби*erm*

bionik
05.02.2012 19:07

тази година както и миналата определено няма изявен лидер в първенството.Няма отбор които да мачка наред.Които и да стане шампион тази година ще е благодарение на малко по-малко грешки от другия отбор,не че е по-силен или доминира в шампионата

ivanrealmadrid1
05.02.2012 19:02

тъкмо си мислих че интер тръгват на горе ама тоя сезон са ясни

Juventus_tifoz
05.02.2012 18:45

Неможе всеки мач да бием. Слабите отбори се нахъсват и дават всичко от себе си когато играят срещу Ювентус. Хубаво беше да вземем трите точки, но не всеки мач е възможно. Вратаря им направи много силен мач, въпреки възможностите които имахме.

_beroe_
05.02.2012 18:18

Не мисля,4е Милан са се издънили все пак Наполи са сериозен отбор.

futbolista_rs
05.02.2012 18:15

Няма добър нападател да вкарва положенията просто.

bacardy_breezer
05.02.2012 18:12

Честито ! Сори ама така шампион не се става...Когато Милан има трудни мачове вместо да си взимаме точките и да дърпаме напред в класирането ние не можеме да биеме най-слабия гост в Серия А.Явно прекалено много са си повярвали и са се помислили за велики.

aa2
05.02.2012 18:16

Е, на всеки отбор се случва да греши.Все пак нямате и загуба, имате добра преднина пред Милан, играете добре, не мисля, че ще загубите 1-вото място.