Реал с три попадения след ранен гол на Сарагоса (видео)

22:51
Реал Мадрид победи Сарагоса с 3:1 в среща от 20-я кръг на Примера дивисион. Гостите поведоха чрез попадение на Лафита в 11-тата минута, но с голове на Кака в 32-рата и Роналдо в 49-тата минута "белите" осъществиха пълен обрат. Йозил продължи голеадата на "Бернабеу", оформяйки крайното 3:1 в 57-мата минута. По този начин мадридчани завоюваха нови 3 точки в борбата за титлата с Барселона.

Мачът започна с очакван домакински натиск като Роналдо в 3-тата и Бензема в 8-мата минута пропуснаха да открият резултата.

Така се стигна до 11-тата минута, когато гостите изпълниха бързо фаул в центъра на терена, топката се озова в Карлос Аранда, който отклони към Анхел Лафита и последният изведе гостите напред 1:0 за Сарагоса.

Кака между 26-тата и 30-тата минута, на два пъти, бе близо до изравнителен гол като при третото положение открило се пред бразилеца, Рикардо Кака бе точен и реализира за 1:1 в 32-рата минута. Попадението е 19-то за Кака в Примера дивисион с екипа на Реал като във всичките 15 мача, в които той се е разписвал "белите" неизменно са стигали до 3-те точки.

До края на полувремето Роналдо стреля опасно, но изстрелът му не се увенча с успех и така двата отбора се оттеглиха при равен резултат на почивката. Четири минути след подновяването на играта "белите" стигнаха до пълен обрат, след като Кристиано Роналдо се разписа за 2:1, при попадението останаха съмнения за засада.

Шоуто на Кралския клуб продължи в 57-мата минута, когато Месут Йозил заби 3-ти гол в мрежата на Сарагоса. Германецът се разписа след прекрасна асистенция на Кака. До края на срещата Кристиано Роналдо пропусна да направи резултатът по-категоричен в полза на Кралския клуб, а Пощига бе близо до 2-ро попадение за гостите, но така и не се стигна до нов гол. По този начин Реал Мадрид победи Сарагоса с 3:1 и спечели нови 3 точки в битката за титлата.

Anymous
29.01.2012 19:10

Браво, най - накрая и Кака да реализира.

8510
29.01.2012 01:50

*smile**smile**smile*
дете влиза в магазин за спортни дрехи и пита:
- може ли един екип на барцилона?
А продавача казва:
- от кои искаш? на полеви играч или на съдия?

29.01.2012 01:56

е добреде защо трябва дасе заяждаш с барса,аз дасе заяждам че преди 4 години за 20 минути 4 гола ви вкарахме и за целия мач имахте 2 удара кам вратата защо трябва на такова ниво да падаме че като малки деца дасе заяждаме моляте не е хубаво *stop*

xWorld33
29.01.2012 01:47

сега няма кво да се циганим трябва да сме реалисти Ла лига ве4е отлетя от Барса, Реал са ве4е новите шампиони,аз като фен казвам че реал можеби за някои хора не играят красиво(за мен играят красив футбол просто неги обичам заради някои техни играчи но както и да е) те са резултатен отбор и вече показват че майче почва пак ерата на реал за съжеление щото аз съм фен на Барса и не искам да така но се почва,и Поздрави на всички фенове на реал доста красив мач се получи *ball**ball**ball**beer**beer**beer*

hh19
29.01.2012 15:10

Ето това е човек които пише само смислени работи ! Евала че не се подаваж на провокаций

xWorld33
29.01.2012 14:25

Хайде да сме реалисти според теб реал 3 пъти ще падне ли този сезон а барса ще биели във всеки мач от следващите 17 кажи ми ?????? на мен ми е много по гадно щото съм фен на барса ни по важното аз съм фен и на футбола който играе по красиво и резултатно той заслужава да е шампион няма какво да мечтаем *angry**angry*

rado4796
29.01.2012 10:40

ЕВАЛА !!!! САМО ТОВА МОГА ДА КАЖА!

stefanov94
29.01.2012 08:57

Извинявай ама такива като твоите коментари много ме дразнят, в средата на сезона сме дръпнахме малко с точките и всички са отписали Барсата , нищо не се знае в тая игра какво може да стане такаче това , ще се разбере в края не созона кой е шампиона

29.01.2012 00:32

меси не вкарва ли на празна врата ? и бтв той поне дузпи а можеше да вкарва пхаха

MaLkO_LuD94
28.01.2012 23:19

абе тоя роналдо ве4е само от дузпа и на празна врата може да вкарва ;х ;д

mylifeisdenial
28.01.2012 23:50

пич остави го този Малко тъп94 просто много е саднат горкия *smile* и трябва си избие комплекса във всяка една тема на Реал Мадрид

neo12345
28.01.2012 23:36

ма чакай малко бе ти да не взимаше колкото роналдо че да го обиждаш или да му държиш сметка ?

MaLkO_LuD94
28.01.2012 23:31

ми проблем е 4е говорите 4е меси без шави и иниеста неможе ама тоя май без целия отбор неможе хаха се е от дузпа или на празна врата му я дават ;д това ли е големия игра4 ве боже боже *lol*

28.01.2012 23:03

Момчета какво ще кажете за днешния мач как ви се стори ?

Real_4ever
28.01.2012 23:04

Добре играхме но пак допуснахме гол това ни е единствения проблем ..

28.01.2012 22:57

И ЗАСАДА ДА ИМА ЙОЗИЛ ВКАРА ЛИ?ВКАРА ТАКА чЕ СТИГА.

posydon

нямаше засада и двамата бяха зад защитата*wink**beer*

posydon
28.01.2012 22:56

"Месут Йозил заби 3-ти гол в мрежата на Сарагоса. Германецът се разписа след прекрасна асистенция на Кака."

Fedde_Le_Grand

На това клипче при гола на Роналдо ми се стори,че има засада.Прав ли съм?

ivanrealmadrid1
28.01.2012 22:54

не си прав, защото и двамата са пред защитата

neo12345
28.01.2012 22:43

моля ви не спорете дузпа срещу роналдо НЯМА то се вижда самия роналдо как го рита в прасеца *smile*

nycsan
28.01.2012 22:41

да фен на Барса съм, ама за такова падане да има дузпа,те по принцип само такива им дават

RealMafia1

Братле вие феновете на барса наи-малко трябва да говорите за дуспи след 3-те дуспи неотсъдени за нас на ноу камп преди три дни такаче недеи моляте иначе честита победа на сички мадридисти само напред ето такъв реал обичаме да гледаме

dzhalev_71

Не искам да го правим на голям проблем. Решил ли е съдията че няма дузпа значи няма. Да не започваме 3-та световна по този въпрос. Успех на мача с Виляреал.

simon_66
28.01.2012 22:39

ами нали трябва да се отсъжда това,което става бе....научете правилата на тази игра и тогава пишете по форумите

dzhalev_71

а ти по-добре свали каталунските и гледай мача без тях. за твойте има още 20 минути да чакаш. подранил си с фенските атрибути

simon_66

голът на Роналдо беше редовен стига говори глупости явно се видя на повторението....а току-що Роналдо беше съборен в наказателното поле,но съдията реши да не даде една напълно заслужена и 100% дуспа за Реал

дузпата е чест от играта защо я мразите ? ?? хах

Messi_Aguero97

еми всеки кръг дузпа твърде много ще е даже за вас :ххх

dzhalev_71
28.01.2012 22:35

Само аз ли си мисля че имаше дузпа преди малко срещу Роналдо.
Поправете ме ако греша

madrid_arsenal7

бахти съдията имаше нарушение срещу роналдо,а той отсъди за тях!

nycsan

тоя коментаторе мега фен на реал,как може такова нещо

talezz
28.01.2012 22:29

този мач сякаш вече съм го гледал *lol* мача е 4 или 5 на 1 може би 2 *smile*)

pr0fy
28.01.2012 22:24

Само аз ли забелязвам ,че почти всеки мач повеждат на Реал после те обръщат с 3-4 гола разлика *joking*

28.01.2012 22:16

абе според мен Месут Йозил е най добрия играч на РЕАЛ МАДРИД !!!

така е определено сега Роналдо води тима а Озил е страшен плеймейкър дет се вика *lol*

scouser_pool
28.01.2012 22:21

И на мен много ми харесва , но Роналдо,Бензема са по-завършени от него , а и в Реал има толкова много добри играчи като Ди Мария,Кака,Игуаин,Кайехон , така че не мисля , че има най-добър , всеки си има велики моменти , Роналдо е най-именития и голмайстора , лидера, така че след него е Йозил заедно с други!

posydon
28.01.2012 22:15

Месут Йозил !!!! това е кралски клуб !!! поредния обрат на РЕАЛ МАДИРД

horo
28.01.2012 22:14

Имам чувството ,че тук се е напълнило с фенове на Парцелона! В незначителни мачове и да има помощ ,ОК. Но при мачове които са от световно ниво пред целият свят да има съдийски извращения е позор!!!

Абе , испанско въобще не гледам , ама тия Реал не мога да ги разбера защо всеки мач у дома ги повеждат и след това дупчат по 3,4 гола??Все едно , нарочно го правят , защитата ли им е отслабена тоя сезон или просто се концентрират повече върху атаката и затова допускат голове?

DeIvId7
28.01.2012 22:13

До коментар [@comment 940460] от [@user MANBARJUV]:

на 33 години влязъл да спори из форумите ясен си айде ..

horo
28.01.2012 22:11

Тези рефери да не са роботи ,преценката никога не е на 100%

Antonpram
28.01.2012 22:12

Ама ако не си забелязал при Реал Мадрид никога не е на повече от 50% преценката!

valdes021
28.01.2012 22:09

при гола на педалдо имаше засада ето и в този мач съдията удари едно рамо на реал мадрид

28.01.2012 21:49

Гранеро е леко луд алтинтоп и марсело са трагични ..

anrito12
28.01.2012 21:47

Реал ще бият поне с 4, 5 на 1, няма кво друго да се очаква ..

neo12345
28.01.2012 21:42

тоя марсело не знае къде се намира ..... *sad* *smile*))

28.01.2012 21:03

ще помоля уинарр да увеличат размеразите на аватарите че четвъртата златна топка на бога няма се събере

28.01.2012 20:02

Реал ако не бие с 4 гола разлика, ще е сензация + това имат да им връщат от миналия сезон.

28.01.2012 20:18

пич нали знаеш нищо не се знае преди края на последния сигнал.. дано Реал М да бие , но всичко е възможно *wink*

Sir_Mitko

Време е и Кака да вкара няколко гола,а да не забравяме и Кайехон.Някъде около 5,6-0 ще е резултата,МИНИМУМ.

28.01.2012 19:42

Дано тази вечер да вземем победата.Желая успех на момчетата,ХАЛА МАДРИД! 4-0,КР7х2,Бензема,Йозил.