Славия пречупи Сливнишки герой с 3:1

14:15
Отборът на Славия спечели с 3:1 контролата срещу Сливнишки герой, която бе играна на изкуственото игрище на стадиона в "Овча купел", предаде репортер на БГНЕС.

"Белите" се прибраха по-рано от лагера си в Сандански и набързо организираха контролата с новака в "Б" група. Треньорът на домакините Мартин Кушев използва срещата, за да изпробва широчината на състава си, използвайки два различни състава в двете полувремена.

Резултата още в 5-ата минута откри Василев с удар с глава. Изненадващо Огнян Стефанов изравни в 30-ата минута след удар под плонжа на Кунчев. Последваха груби влизания и на двата тима, но до почивката резултатът се запази. През втората част Миланов бе изгонен за втори жълт картон, а Цветан Тодоров даде нова преднина на Славия с прехвърлящ удар. Спас Георгиев отблизо пък направи 3:1 в 72-ата минута.

След няколко дни тимът от "Овча купел" заминава за Турция, където ще проведе втората част от зимната си подготовка.