Литекс с класически успех над Хеброс

17:45
Литекс победи с 3:0 Хеброс 1921 Харманли в контролен мач, игран в три полувремена по 30 минути.

Головете паднаха в последната част. Първо Николай Бодуров заби за 1:0. Последва попадение на друг защитник - Петър Занев. Третият гол бе дело на новото бразилско попълнение Марсело Никасио. "Кариоката" се разписа за сефте с "оранжевия" екип. Никасио имаше още възможности, но на три пъти изпусна сам срещу вратаря.

През второто полувреме ловчанлии пропуснаха да открият. Тогава влезлият като резерва нападател Янаки Смирнов тресна гредата.

Литекс - първа част: Александров, Стр. Попов, И. Миланов, Николов, Божиков, Луис Наваро, Костадинов, Колев, Цветанов, Тодоров, Г. Иванов

Литекс - втора част: Конов, Динчев, И. Миланов, Николов, Божиков, Руменов, Костадинов, Колев, Борисов, Смирнов, Здравчев

Литекс - трета част: Пиргов, Бодуров, Жос, Итуа, Занев, Сандриньо, Цветков, Янев, Г. Миланов, Никасио, Ваюши.