Рулетка на дузпи определи 1-я финалист за Карлинг Къп (видео)

11:00
След рулетка на дузпи отборът на Кардиф отстрани Кристъл Палас и се класира за финала на Карлинг Къп, където чака победителят от 1/2-финалната двойка Ливърпул-Манчестър Сити.

Уелският отбор победи в реванша от полуфиналите като домакин Кристъл Палас с 4:1 след изпълнение на дузпи (1:0 в редовното време и продълженията) и елиминира Палас с общ резултат 4:2.

В 7-ата минута Антъни Гарднър от гостите, които отстраниха Ман Юнайтед, си отбеляза автогол, а Макарти остави "орлите" и с човек по-малко получавайки втори жълт картон в 78-мата минута.

Домакините доминираха през мача и нацелиха цели три греди като накрая късметът им се усмихна при дузпите и така Кардиф очаква финалната среща, която ще се играе на 26-ти февруари на "Уембли".