Делев с първи гол за Мерсин (видео)

08:30
Бившата звезда на ЦСКА Спас Делев реализира първия си гол за новия си клуб Мерсин едва в третия мач с фланелката на турския тим.

Делев игра през всичките 90-сет минути срещу Кайзериспор и откри резултата за своите в 53-тата минута, но след това гостите стигнаха до пълен обрат след попадения на Куйович.

Ивелин Попов също започна като титуляр при гостуването на неговия Газиантепспор на Бешикташ. Попето остана на терена до 56-тата минута, когато ме сменен, а Газиантеп загуби драматично с 2:3 от гранда.

Вижте как Делев отново бележи с "червена" фланелка.

kuramiian
25.01.2012 18:15

мерсин у Б група да изпаднат ,не знам за делев.... ама тея мишки тва заслужават

DuX4o0
25.01.2012 10:25

Левскар съм *smile* Но в интерес на истината не го обвинмявам че е отишал.Независомо че казваше никога няма да ида в Турция преди време.За мен е напално нормално да иде все пак това са 50000 на месец тук не е взимал повече от 10-15 хилки *smile*

batioman4o
25.01.2012 10:10

аз съм цскар и се радвам че го продадоха. тук в БГ него чакаше никакво бъдеще щеше да се пропие в дискотеките. Големите ни футболни звезди се развиха на вън

FaNaTiKa
25.01.2012 09:56

браво, първенството им е поне 50 пъти по-силно от нащо, лошото е, че там ги подкупват с много пари и рядко излизат назапад, а все пак по-нагоре има, но може би е топ15 първенството им, докато нащо е над 100-тно място .. дано направи нещо, не е гаранция, че няма да направи, това че е там е успех, но дали ще надгради, един Господ знае

Manower
25.01.2012 15:22

Абе какво им вярваш на тези статистики....само като видиш каква е продукцията на нашия футбол е много лесно да го съпоставиш с друго първенство и да си направиш извода! И аз съм Левскар, но по-добре там, а не в БГ! Има талант, но там дано се ошлайфа и да отиде в по-добро първенство. Чужбина си е майката,все повече се убеждавам! А пък цесекари се присмиват на Левски, че продавал в Турция. Не е смешно, реалността извън България е по-хубава отколкото в нашата дива джунгла тук,без законие и прочие от гадости!

FaNaTiKa
25.01.2012 10:45

защото е в Европа и за това е топ100 .. но и още по-назад заслужаваме, падаме от ден на ден все по-надолу, факт е *sad* но и ние феновете сме виновни, не може да отиваш на мач и да хвърлят димки и да се прекъсва мача, да ходиш да псуваш и трошиш и да се биете с агитката на другия отбор .. те за това отиват, те не мислят за мача даже тия, за това са по 300 човека средно на мач