Видима надви Спортист в първата си контрола

17:04
Видима Раковски победи с 3:1 Спортист Своге в първата си контролна среща от зимната подготовка. Мачът се игра в Мездра на лош терен и при студено време.

Първото полувреме не се случи нищо интересно и почти липсваха голови възможности. Все пак по-активният отбор на терена беше Видима Раковски.

Севлиевските футболисти откриха резултата в 56-та минута, когато Станимир Андонов засече с глава центриране и изпрати топката във вратата – 1:0. Последваха няколко пропуска и греда за играчите на Костадин Ангелов. На фона на по-активната игра на Видима-Раковски, малко неочаквано, в 78-та минута Спортист (Своге) изравни чрез Кристиян да Коща – 1:1. Последваха силни минути за севлиевските футболисти и в 84-та минута Видима-Раковски отново излезе напред в резултата – 2:1, след гол на Павлин Юлиянов. Две минути по-късно резултатът стана 3:1. След центриране на Добрин Петров вратарят на Спортист се намеси лошо и си вкара топката във вратата.