Марто Петров вкара, Болтън отстрани Макълсфийлд за ФА Къп (видео)

10:03
Марто Петров  вкара, Болтън отстрани Макълсфийлд за ФА Къп (видео)
Мартин Петров се разписа при успеха на Болтън у дома с 2:0 над Макълсфийлд в преиграване на мач от третия кръг за ФА Къп.

Българинът бе един от най-добрите за тима си и в първия мач, когато тресна греда и направи асистенция за крайното 2:2. Сега Мартин се разписа в 26-ата минута след пас на Тунджай. Преди него резултата още в първата минута бе открил ветеранът Кевин Дейвис.

Лестър пък разби с 4:0 Нотингам Форест, но Александър Тунчев остана резерва за своя тим. Джърмейн Бекфорд пък се отличи с хеттрик за "лисиците". КПР надви МК Донс с 1:0 за място на четвъртия кръг след попадение на Дани Габидон. Милуол разби с 5:0 Дагенъм енд Редбирдж.