Спорен гол класира Наполи напред за Купата на Италия (видео)

10:15
Наполи спечели срещу Чезена с 2:1 и се класира за четвъртфиналите на турнира за Купата на Италия.

Мачът бе белязан със спорен победен гол за домакините и дебюта на новото чилийско попълнение на Наполи Едуардо Варгас. Горан Пандев стреля от фаул в 86-та минута, а неговия удар бе избит от стража на гостите Никола Равалия, но главният съдия отсъди, че топката е минала голлинията. Дори телевизионните повторения не показаха дали има гол, а играчите на Чезена протестираха сериозно срещу решението на съдията да зачете попадението.

Чезена бяха повели през първото полувреме чрез Стефан Адриан Попеску, а звездата на неаполци Единсон Кавани бе изравнил в 65-та минута, вкарвайки 15-ия си гол за сезона във всички състезания.

szólj hozzá: Napoli Cesena 2-1 II