Челси с безпроблемен успех над Портсмут

19:03
Отборът на Челси победи категорично Портсмут в мач от третия кръг на турнира "ФА Къп. Двубоят на стадион "Стамфорд Бридж" приключи при резултат 4:0 за "сините" и те продължават в следващия етап на надпреварата.

Всичките четири попадения за състава на Андре Вияш-Бояш дойдоха през втората част на срещата. Първо в 48-та минута резултата откри Хуан Мата. В последните пет минути пък Рамирес на два пъти и Франк Лампард оформиха крайното 4:0 за Челси.

08.01.2012 23:42

безпроблемен щеше да е ако си бяха повели преди почивката! преебаха ми фиша тея мишки!

8510
08.01.2012 21:47

Когато Челси бие тук е много скучно *smile*,ще чакаме загуба за да се избиете пак,за съжаление.

LamparD_CFC
09.01.2012 13:39

Да точно аз те нахраних от псувни.. И ти да не си учител по БЕЛ та гледаш за правописни грешки.. *joking* И кви фенОВЕ то си само ти сигурно в целия сайт..*lol*

tarantino_q
09.01.2012 02:02

Скучно е, защото статията не е в топа.

Double_De
09.01.2012 01:05

Скучно е, защото няма за какво да се хванат злорадите *wink* Дано да е все така за напред, да са тихи и да дават минусчета от яд *lol*

8510
08.01.2012 23:06

Ето че не феновете на другите отбори ами вие почвате с глупостите.Феновете на Байерн ако си забелязал не са неграмотни глупаци които псуват като каруцари.За разлика от теб ние си гледаме мачовете на отбора,а вие коментирате повреме на самия мач.За какви фенове се пишете тогава,казах ви истината в първия коментар и ти моментално се засегна. П.П. Не се тревожи за нас,коментари се пишатза Байерн много но не в подобни измислени сайтове.пък и ние не живеем във форумите малкия.

LamparD_CFC
08.01.2012 22:46

Ма да не са те зели и тебе та така се кефиш.. и предпочитам да гледам мачове на любимия отбор през 2 дена от колко да се кефа че са некаде и си почиват..*wink*

schw31nst31ger
08.01.2012 22:40

Защото нашя отбор в момента няма мачове нито някакви новости или обичайните спекулации , а и докато вашите футболисти се трепят с мачове през 2 дена нашите сега са в Катар на топло и си гледат кефа ...

LamparD_CFC
08.01.2012 22:25

Абе да ходи да си гледа там форума на неговия отбор че влезнах не беха писали от миналата година.. а тука било скучно..*erm*

alexandart
08.01.2012 22:15

Ама доста истина има в това, което е написал. За съжаление *sad*

LamparD_CFC
08.01.2012 22:07

Скучно но поне за нашия отбор всеки ден пишат новини а за вашия... нищо за съжаление *cry*

Icarus
08.01.2012 21:02

Следващия кръг, който и да е ще го бием, ама се страхувам, че може да ни се паднат Пуул/Юнайтед напре и сме до там ;с ..

alexandart
08.01.2012 21:12

Спокойно де, има време. Ние още не сме отстранили КПР, ти за напред мислиш *lol* Аз искам да е КПР, за да ги смачкаме и да им го върнем за оня мач от есента , дето онзи глупав съдия ги спаси, така както днес спаси Юнайтед срещу Сити.

georgechelsea
08.01.2012 20:34

е първата асистенция на Торес е страшна същата като тази при гола на Мата срещу Фулъм след нескупосано отиграване или по точно удар с глава

08.01.2012 19:52

Не,че се заяждам ама къде е темата на Съндарланд?

rmadrid_fen
08.01.2012 19:48

Браво, честита победа на феновете на Челси. Поне те днеска играха красиво и заслужено биха : )

Juan_Mata10
08.01.2012 19:31

Честита ни победа,Торес показва напредък скоро ще опъва мрежи

madcon
08.01.2012 19:20

Челси полазват дух и жажда за успехи. Честито.

torreschelsea9
08.01.2012 19:17

Браво Торес ! Може да не вкарва,но ще бъде изключително ценен и полезен за отбора ! Напред Челси !!!

st0b796
08.01.2012 19:15

видео сигурно утре ще качът ама дано целия мач да го има някъде че да можем поне на запис да гледаме