След повече от два месеца Стиви Джи отново титуляр, вкара и гол

09:09
Стивън Джерард отпразнува първия си старт като титуляр след повече от два месеца за Ливърпул с гол при разгрома 5:1 над Олдъм в среща от трети кръг на ФА Къп.

Английският национал реализира дузпа малко прди почивката, за да изведе "мърсисайдци" напред срещу намиращия се 52 места по-надолу в дивизиите тим на Олдъм. Изненадващо обаче, именно гостите откриха резултата чрез Роби Симпсън, който вкара страхотно воле от около 27-28 метра в 28-а минута. Попадение на Крейг Белъми върна паритета две по-късно. След това падна и голът на Джерард в 45-а минута, а през втората част Джонджо Шелви и резервите Анди Керъл и Стюърт Даунинг довършиха непретенциозния съперник.