Барса подари на феновете си 9 гола преди празниците (видео)

00:46
Барселона победи Ла Оспиталет с 9:0 на "Камп Ноу" в 1/16 финал мач реванш от турнира за Купата на Краля.

В първата среща каталунците бяха победили с 1:0 и сега Хосеп Гуардиола бе решил да пусне силен отбор, в който личаха иманета на Шави, Иниеста, Тиаго Алкаранта, Педро, Куенка. Лионел Меси бе получил почивка.

Още от самото начало на срещата шампионите на Европа и света започнаха да се забавляват на терена. До почивката резултатът бе 5:0, а в самото начало на втората част и шести гол влезе във вратата на Ла Оспиталет.  В 55-а минута Тиаго Алкаранта пък вкара дузпа, забивайки седми гол в мрежата на безпомощния противник.

Иначе Педро откри в 12-а минута с гол, вкаран след изпълнение на единадесетметров наказателен удар. Седем минути по-късно Иниеста отбеляза за 2:0, а в 23-а минута резултатът стана класически с първия гол на Тиаго в срещата. Четвъртото попадение за тима на Гуардиола влезе в 36-а минута, като тогава се разписа Шави. Три минути преди почивката Телло бе точен за 5:0.  Четири минути след началото на втората част пък Куенка също се записа сред голмайсторите, правейки резултата 6:0.

Десет минути след като Алкантара отбеляза второто си попадение в мача, Тело също забоде своя гол номер 2, като общата сметка сметка стана 8:0 за каталунците.

Девет минути преди края и Куенка наниза втория си гол в срещата, отбелязвайки за 9:0. Това бе и последното попадение в срещата. С общ резултат 10:0 Барселона се класира за осминафиналите на турнира.

elbarca
23.12.2011 10:40

от къде мога да го изтегля този мач някой знае ли ?

messi_torres
23.12.2011 09:47

Някои казваха 0:1 *lol**lol**lol**lol*.Барса е велик отбор разберете го

mostwanted1986
23.12.2011 09:14

Най-великият отбор на Планетата бе хора, събудете се и вижте реалността !!!!!

mrdrunk
23.12.2011 02:41

колкото до първенствата най-силното си е енглииското после е испанското защото в испанияима 2 отбора които мачкат наред и си распледелят титлата във 2 мача повежду си *smile* а англииското първенство 1-вите 6 отбора са машини *smile* ман сити , ман юн , тотнъм , челси, поол , арсенал и между тях има дерди ако не сяка седмица до прес седмица докато в испания за дерви чакас 2 пъти в годината

CLOTH
23.12.2011 08:58

В Англия има 7 отбора, които са почти на едно и също ниво и за това английското е най-интереснтото в света в момента, докато в испанското има само 2 топ отбора, но разликата е, че ако Реал или Барса хванат, който и да е от английското, ще го бият без никакви проблеми ! *smile*

23.12.2011 01:37

И какво удоволствие им прави на тея смешници да вкарат 9 гола на аматьорски отбор ????? Да бият 3,4 на 0 добре , но 9 гола това вече е пълна простотия! Много добре знаят , че в ШЛ са истинските мачове , но не - дайте да вкараме 100 гола на аматьорски отбор и да се бием в гърите колко "велики" сме..Ето това е една от малкото причини , за да не харесвам барцата! Реал Мадрид са същите ! И те вкарват много голове на селските отбори , но като дойдат истинските мачове и се насират *joking* В Испания има само 3 отбора - другите са просто "пълнеж" , но фенчетата на реал и барца естествено ще кажат , че испанското е най-силното първенство , но са МНОГООО далеч от истината *cigarette*

martin_lfc
23.12.2011 14:46

Съгласен съм. Барселона се мислят за най-великите от 2-3 години то и от тогава всички станаха фенове на Барса де.

Sweeney_Todd
23.12.2011 13:26

Пич, тоя коментар беше по- смешен дори от тия на Роберто Манчини и Борн Ту Хейт

Messifan10
23.12.2011 10:47

Ти трябва да си най-щастливия човек на света за това, че Барселона и Реал Мадрид не играят в английската висша лига *smile*

Banditos
23.12.2011 03:41

смешен си ти,гледай си твоя западнал отбор и не давай коментари ако обичаш *wink*

Banditos
23.12.2011 03:40

пич еми то и в Испания ще стане интересно,само Барселона и Реал да паднат на нивото на останалите *wink*

fearcho
23.12.2011 02:52

Ти пък що ревеш? И ние ви бихме и Реал ви би и имаш наглостта да пишеш,че в ШЛ са били истинските мачове... а и повечето бяха резервите на Барса,защо да не се позабавляват момчетата?

n0thing
23.12.2011 01:48

Добре като е най-силното според тебе нормално ли в края на сезона разликата в точките между 2рия и 3тия да е над 20 точки..?

n0thing
23.12.2011 01:46

Виж голмайсторите, повечето са млади играчи, които рядко получават шанс и искат да се докажат, а иначе съм съгласен, в Испания има 2 отбора и всеки знае кои са те.. *smile* BASTARD: Тази година италианското е доста по-интересно - в борбата за титлата се включват Удинезе и Наполи, виждаме, че и Ювентус се вдигнаха най-накрая и все още нямат загуба, Милан..

DeIvId7
23.12.2011 01:41

е че мн ясно че е най-силното Реал и Барса мажат наред и си личи и по националния отбор !!

BASTARD
23.12.2011 01:39

Английското е най-силното.Ама италианското е до ХОландското ьаьх

monte_carlo
23.12.2011 00:58

Барса направи страхотен мач,браво на момчетата.Само 1-вата дузпа дето не съществуваше,но дали е 8 или 9-0 все тая *smile* разгрома беше очакван,добре,че изчаках до 10 минута та да оувър 7.5 на 15 коеф. *beer*

Stanislav_96
23.12.2011 00:57

До последната минута си мислих ,че Оспиталет ще обърнат,ама уви ... Шегата на страна,Оспиталет наистина играха добре,не се затворих 11 в защита! Евала!

levskarra
23.12.2011 00:56

Абе ,този под мене,какво като са се опитвали да се надиграватгостите-съвсем нормално е... и да се защитават цял мач с 11 пак ше паднат с много,това е нормално все пак са аматъори.

potrebitel79
23.12.2011 00:52

Огромен поклон за играта на момчетата от Ла Оспиталет!

Излизат срщу най-добрия отбор в света, на неговия собствен стадион, без страх, без ни най-малката мисъл за защитна тактика и се опитват да се надиграват, като дори и при 9:0, в 5 минути преди края на мача се опитваха да налагат преса на Барселона в тяхната половина - просто невероятни момчета!
Направиха това, което дори и Реал Мадрид не смее - Реал Мадрид обикновенно излиза на този стадион страхливо, с отбор пълен основно със защитни играчи и с мисъл за страхлива защитна игра!
Моуриньо трябва да се черви като ощипана ученичка, защото едно непознато отборче показа такъв кураж, какъвто той никога не е притежавал!

До коментар [@comment 893936] от [@user potrebitel79]:

По-добре ник отколкото самия той да е такъв,като теб.Хайде бегай да спиш че може утре да се събудиш по умен,макар че шанса е нулев.

23.12.2011 00:35

така е...по-умен няма накъде....но ти от ден на ден ставаш все по-тъп, макар че при всяка среща с теб си мисля, че вече си стигнал дъното *joking*

23.12.2011 00:34

Тя природата достатъчно се е изгаврила с него *smile*,няма нужда да и правиш услуга.

much0s
23.12.2011 00:31

Резултата отива към двуцифрено число ..

Danskrastev
23.12.2011 00:28

И после това е футбол хахха това е цирк ве в тая испания след 5 години сиг барса ще бие всеки с по 10-0

breiknz
23.12.2011 00:22

Барса и с тоя състав ще бие Р.М *wink* този пич Телло е доста добър , БРАВО *thumb_up*

hausk
23.12.2011 00:14

Нещо за състоянието на Иниеста?

dark_b
23.12.2011 00:13

Е ква е тая дузпа и то срещу такъв отбор при 2-0 в първия мач. Абе бегай съдиите в момента на всякъде са супер зле*sick*

n0thing

ОМГ Куенка как падна хахаха, има талант момчето но така само се излага с тия симулации, както и повечето други футболисти в Барса..

n0thing
23.12.2011 01:35

Нито съм избивал комплекси, нито пък съм се заяждал с някой потребител от сайта, винаги съм имал уважение към противниковите отбори и винаги съм давал реални(безпристрастни) прогнози. Не виждам с какво си избивам каквито и да е било комплекси.. Яя сега си виж пак коментара по-долу, незнам на колко си години нито пък ме интересува но ако си на повече от 13 годинки, не ти утива да пишеш такива тапизми.. доста злоба имаш в себе си..

23.12.2011 00:45

В този сайт има много хейтъри и комплексарчета - аз обичам да ги дразня, това е...

n0thing
23.12.2011 00:44

Къф ти е проблема бе? Гледам навсякаде се заяждаш и се излагаш.. не е тука мястото да си избиваш комплексите.