Байерн надви трудно Бохум за Купата (видео)

22:03
Отборът на Байерн Мюнхен победи като гост Бохум с 2:1 в мач от 1/8-финалите в турнира за Купата на Германия.

Изненадващо в резултата поведе втородивизионния тим, като в 26-та минута се разписа Джовани Федерико, а при резултат 1:0 за Бохум приключи първото полувреме на срещата. През втората част обаче водачът в Първа Бундеслига успя да реализира две попадения, които ма донесоха и успаха. Първо в 52-та минута се разписа Тони Кроос, а крайното 2:1 оформи Ариен Робен в самия край на мача.

По този начин баварците си осигуриха участие на 1/4-финалите на турнира за Купата на Германия.

В другия мач игран по същото време Нюрнберг загуби като домакин от Гройтер Фюрт с 0:1.

20.12.2011 23:43

Човекът който сега няма място в Байерн М се казва Ивица Олич.Просто тотално разочарование.Това не е онзи Ивица от преди 2 сезона и днес през първите 45 минути го доказа *sad*

TOTTU_2
21.12.2011 00:23

Напълно съм съгласен с теб. Знаеш ли кога се тегли жребия за 1/4 финалите на Германия???

CASHBOY
20.12.2011 23:22

Байерн бият трудно , Нюрнберг падат , Дортмунд са с човек по-малко на терна , лелеее какво става днес бе ????

kuramiian
21.12.2011 09:37

всяка година е така тая купа - много зле,поне хофенхайм си излезе, ама печалби няма

nofx
20.12.2011 22:44

ами все е контузен според а и не е много играч за байерн

Lahm_Munchen
20.12.2011 22:38

Как последен мач, какви глупости говориш? Та Робен е от футболистите, които могат да решат някой мач, няма значение дали срещу Барса или Бохум, днеска също го доказа. Голямия отбор точно такива мачове печели, в края..... както и големия футболист Робен....

nofx
20.12.2011 22:27

честито за победата това може да е и последния мач на робен при нас

lpsoldier
20.12.2011 22:41

Ха ха глупости, никакъв шанс!!! Има 1% възможнжст да не му се предложи нов договор, но не и да се продаде...

red_army_10
20.12.2011 22:18

Робен ги наказааааааааа!!!

8510
20.12.2011 22:23

Нещо не е същия след контузията,сякаш при всяко единоборство се отдръпва за да не го контузи някой.Трябва да се подсили отбора с още някой класен играч,с тези трудно ще победим барса.

schw31nst31ger
20.12.2011 22:05

Малее как си отдъхнах накрая ... Наистина много труден мач ни се получи , но съм доволен от победата . Честито на всички фенове на Байерн !

8510
20.12.2011 22:11

Май играчите в този мач вече бяха в коледно настроение,и не мислеха много за мача.Но все пак важното е че победихме в редовното време.