Вижте причината за провала на Челси вчера, според АВБ

08:50
Мениджърът на Челси Андре Вияш-Бояш обвини тежката коледно-новогодишна програма във Висшата лига за вчерашния провал на "сините" срещу Уигън.

Лондончани водеха с 1:0 като гости до 88-а минута, когато след грешка на Петър Чех, Жорди Гомес изравни.

АВБ не нападна вратаря на тима си, а насочи гневът си на друго място.

"Изключително трудно е да гостуваш преди Коледа във Висшата лига. Противникът ни се бори мъжки и дори имаше повече положения за гол от нас", коментира наставникът на Челси.

Double_De
18.12.2011 22:20

Може би трябваше да натиснем за 2ри гол и тогава да се приберем в нашата половина, и евентуално към 75 минута да почнат смените... Въпреки това вярвам, че Боаш ще направи Челси много силни! Дрогба беше видимо изморен трябваше той да е 1вата смяна!

ChelseaBoy7_9
18.12.2011 16:39

Гледам видните футболни експерти пак се изказват... НО нали са "врели и кипели" в треньорската професия всичко им е ясно... Относно "грешката" на Чех... Той бе ритнат от Моузес през ръцете и не можа да се протегне към топката... НО вие ги "разбирате" нещата *wink*...

123456789
18.12.2011 12:53

абе щом не харесвате Челси и АВБ ,вземете сменете отбора ве ! Не става само да печелим титли ! тъпи глори хънтърс ! :@

Danskrastev
18.12.2011 11:53

Смените бяха изключително глупави колкото и мачове да предстоят нали челси нон стоп купуват футболист толкова ли нямат широка резервна скамейка..

georgechelsea
18.12.2011 11:36

това вече е недопустимо ако иска почивка да си ходи в Португалия или да дойде тук в България където пичиват по 3 месеца егати и смешника

Juan_Mata10
18.12.2011 09:51

Да се обвинява Боаш е просто уникално тъпо,но като бихме Валенсия,Касъл и Сити го хвалите всички а ?Просто трябваше да остави един от Мата-Стъридж да смени Дрогба това беше една от грешките,но фаталната беше на Чех

Juan_Mata10
18.12.2011 11:09

Имам си пълните основания да обвинявам Чех,щом го водят за един от най-добрите вратари не може да допускаш такива детински грешки

alexandart
18.12.2011 10:22

Аз лично след мача със Сити го разбрах какъв е. Той е неадекватен, недей да го защитаваш. Чех никога не съм го харесвал, но да го обвиняваш него, ето това е уникално тъпо. Защото когато оставиш противника да те напада и се прибереш да пазиш резултат е нормално да се допусне грешка в защита. Дано го махнат. Колкото по-бързо си тръгне, толкова по-добре за Челси.

AriesBG
18.12.2011 09:29

Да се обвинява Чех е меко казано несправедливо.Цял мач отбора следва ялова стратегия и накрая една индивидуална грешка да бъде причина за играта на целия тим?Аз не съм съгласен.АВБ трябва сериозно да се замисли върху схемите си.То само с ентусиазъм няма да стане.А промените които направи бяха според мен грешни