Юве сломи Торино с гол на Киелини в края

09:17
С гол на защитника Джорджо Киелини, Ювентус победи с минималното 1:0 градския си съперник Торино. В 81-а минута италианският национал засече центриране на Павел Недвед и донесе победата за "бианконерите".

Треньорът на "старата госпожа" Клаудио Раниери заложи на Амаури и Винченцо Якуинта в атака, като последният беше най-активен преди почивката и на два пъти имаше шанс да открие резултата. "Биковете" също имаха своите възможности, но през първото полувреме голове не паднаха.

Ювентус натисна след почивката, на вратарят на Торино Матео Серени се представи отлично и спаси удари на Кристиан Поулсен и Хасан Салихамиджич. В 81-а минута обаче, стражът на гостите бе безпомощен, когато Киелини с глава вкара единственият гол в мача и дари скъпоценната победа на своите.