Сантуш на финал, Неймар загря за Барса с уникален гол (видео)

14:34
Сантуш Сао Пауло победи Кашива Рейсол с 3:1 в първи полуфинал на светвното клубно първенство.

В 19-а минута бразилците откриха резултата. Гансо намери Неймар на чиста позиция и нападателят с параболичен удар от границата на пеналта откри резултата.

Пет минути по-късно Боргес удвои преднината на своя отбо. Голмайсторът на Бразилейро вкара гол със силен шут, попаднал в горния ляв ъгъл на вратата.

Девет минути след начало на втората част японците намалиха след корнер и разбъркване в пеналта на Сантуш.

В 63-а минута обаче Данило вкара от фаул и оформи крайното 3:1.

Така Сантуш се класира на финала и чака победителят от мача Ал Сад - Барселона.

Вижте уникалните голове, с които Неймар и компания загряха за Барса.