"Реал беше силен 10 минути, после ги сразихме"

08:44
Хосеп Гуардиола похвали Реал Мадрид за първите 15-тина минути в поредното "Ел Класико". Каталунците се наложиха на "Бернабеу" с 3:1, въпреки че инкасираха гол след само 20-сет секунди игра.

"Първите 10 или 15 минути трябва да поздравим Мадрид," започна Гуардиола.

"Мислех, че по-трудно ще обърнем мача, но в крайна сметка го сторихме," изтъкна заслугата и на своите наставника.

"Нищо няма да е решено, ако бяхме загубили, нито пък сега. Не гледаме класирането. Няма интерес някой да става шампион ноември или декември," допълни Пеп.

Kambata10
12.12.2011 01:54

Извинявам се за правописната грешка - дЪржите. *smile*

Kambata10
12.12.2011 01:53

Поздравявам Барса и неините фенове.Играят много добре и са най-добрият отбор в момента.РМ от друга страна притежават най-добрият играч в света - КР и са най-успелият отбор.Дербито за мен е най-добрият мач, който можем да наблюдаваме ние феновете и да се радваме на играта.Моля ви само не се карайте заради един футбол, не сте нито барселонци, нито мадридчани.На първо място сте българи, а след това фенове, така че се радвайте на играта без да се даржите като някакви фенове фанатици.

real_madridfan
11.12.2011 21:12

Това сме българите ... Всеки се зяжда .. затова вече спрях да пиша и чета коментарите.Препоръчвам го и вие да го направите.Иначе относно мача.Честито на Барселона , късмета ни изневери за което съм разочарован , но такъв е живота.Така че спрете да се зяждате .. кой какво направил или как го направил.Не можете ли поне веднъж да гледате Ел Класико и после да не се хейтвате един друг ?!

BASTARD
11.12.2011 18:51

Тоя Иниеста е най-големия изрод много цъка цялата игра им прави

whute
11.12.2011 16:13

Гуардиола нещо се надуха след победата ,но да не забравя ,че има и втори мач и сега Реал са първи *smile*

Junytooo
11.12.2011 21:24

много от далече се заканваш за 2рото Ел Класико е *joking*

teodorta4ev
11.12.2011 20:51

В момента Реал не са първи , а са 2ри с мач по-малко. *smile* А , ти не беше ли надъхан както всички фенове на Р.М от последните силни мачове на тима , и си беше въобразил че Р.М ще срази Барселона ? *smile*

Manower
11.12.2011 11:55

Доволно! Който прави много сметки накрая не излизат! Барса си играе за кеф и резултатите си идват!

cesc4barca
11.12.2011 09:58

Барса като получиха ранния гол малко бяха в шок ама след като влязоха в ритам мача беше ясен тея реал въобще немогат да се приближат до класата на барса. Униър дето ми сравняваша по оценки аххххххххххахаха на роналдо и 2 точки не бих му дал.