УЕФА не видя нищо странно в 7 безответни гола за 31 минути

18:21
УЕФА няма да разследва странното развитие на мача между Динамо Загреб и Лион. Французите забиха 7 гола за половин час (от 45-тата до 76-тата минута) и изхвърлиха Аякс от Шампионската лига, а играта в защита на хърватите никак не изглежда съмнителна за ръководните постове на футболната централа.

Представители на УЕФА съобщиха, че "системата за засичане на съмнителни залози не е отчела нелегална дейност около вчерашния мач".

По този начин от УЕФА официално заявяват, че за тях резултатът и развоят на Динамо Загреб-Лион не са съмнителни, а и Мишел Платини най-вероятно не е недоволен, че сънародниците му продължават напред, за сметка на амстердамци.

ultrared48
09.12.2011 14:57

в гонг го има намигането,само че е снимка,някъде може и да е на видео

MeToDueB
09.12.2011 11:56

е нали УЕФА има пръст в цялата тази работа, това е нареждане на УЕФА, те са гушнали милионите от Олимпик Лион .. те са наредили Аякс да загуби от Реал и са уредили също така срещата с Лион да завърши с подобен резултат, всичко е ясно ..

vasko_1892
09.12.2011 08:24

еми в един друг сайт имаше видео как защитникът след гол на Гомис му намига.Правете си изводите

vasko_1892
10.12.2011 08:41

*lol**lol**lol*не дей ми се прай че ни си го гледал както се прайш на мадридист а си каталунец*lol**lol**lol*

09.12.2011 03:03

Ае според мен нагласена е била таз работа Лион да прдалжи както казва тоз потребител фактите говорят *smile* Колкото до Боби Виери за 2 мач реал може и да са ги сажалили ама 1 ма4 (0:1) в загреб гледах последните 20-тина минути и можеха да ни изравнят на няколко пати *smile* А за парвите 70 незнам *lol*

Bobo_Vieri_89
09.12.2011 00:09

отбор играещ за нищо...с уникално малоумна защита,играещ с човек по-малко....срещу отбор задължен да вкарва голове пада 1-7??? НЕВЕРОЯТНО.....Те Хърватите имат късмет,че Реал ги съжали на 2 пъти,че да не са 1-вите в историята с -30 голова разлика....

radunchu
08.12.2011 22:15

футбола отива от зле към все по зле *sad**scared**scared**cry*

potrebitel79
08.12.2011 21:31

Като изключим, че се получи точно резултата, който им трябваше на Лион и след него те спряха да вкарват нека помислим и за нещо друго - 2 отменени гола на Аякс за съмнителни засади, 1 НЕотменен гол на Реал за съмнителна засада, 2 НЕотменени гола на Лион за съмнителна засада и всичко това не е странно?
Пфу, мафия - всичко това е мафия, пари, черно тото и една ужасна, гнусна и долна подигравка с този велик отбор Аякс!

Jurka5
08.12.2011 21:03

Нещата наистина не изглеждат много чисти,но ние като българи си го имаме това като не малко уредени мачове в родното ни първенство. Обаче два чисти гола на Аякс отменени,Динамо повеждат след това за няма и 30 мин. им вкарват шест гола,Гомиз вкарва два за една минута.. Ясно е,че Динамо Загреб не са от класата на Лион,но това и аматиорски отбор не знам дали ще го допусне..

greenhool
08.12.2011 20:53

Вчера целия свят беше срещу Аякс това е жалката истина

Sweeney_Todd
08.12.2011 20:34

Гледах репортаж от мача и наистина ми се струва, че "има нещо гнило в Дания". Вратарят просто се разжождаше по гол линията, а защитниците бяха пълни статисти!

liverpool4ever2
08.12.2011 21:22

я, удари гредичка. *wink*

08.12.2011 21:04

я, седмокласникът си помисли, че искам да го засегна.

08.12.2011 20:58

я преместих си го от единияв другия. не ти се получи нещо. удари гредичка. *wink* уекичко такааа.

08.12.2011 20:55

я, още един седмокласник, който е излъгал за годините.

08.12.2011 20:44

гледал бил. пфффф. то кучето и то гледа, ама не е месар. *wink* аре у лево.

08.12.2011 20:02

Лион имаха и числено предимство на терена един от Динамо беше изгонен!

KaPp1
08.12.2011 19:19

Реал Мадрид нямаше никаква полза от мача с Аякс, тъй, че по скоро Лион да са уредили уш грешните засади ... които според мен си бяха точни поне тази от рикошета!

aa2
08.12.2011 19:01

Какво толкова?В купата на Англия имаше един мач, в чието продължение(30-те минути след 90) вкараха 6 гола - 8:2.какво толкова странно има?Все пак това е футбол!Все едно да кажат, че когато Юнайтед обърна Байерн за 2 минути е имало нещо гнило.Просто това е футбол!

Sir_Mitko
08.12.2011 18:47

Еми само като види човек кой е президент на УЕФА и,че е французин...а Лион са френски отбор.Платини никога не би направил подобно нещо с френски отбор.Нищо,че мача си беше уговорен..

ForzaJuve29
08.12.2011 18:24

Грешния мач разследват да прегледат другия мач и да кажат защо тройката от Португалия отмени два ЧИСТИ гола на Аякс срещу отбора на Моуриньо ама до сега не съм го видял да оревава медиите!