Резервите на Барса вкараха четири, тези на Милан се изложиха (видео)

23:41
Барселона и Милан, които си бяха осигурили място във фазата на елиминациите, решиха да обиграват резервите си в последните мачове от груповата фаза на Шампионската лига.

"Каталунците" победиха БАТЕ Борисов с 4:0 на "Камп Ноу", а "росонерите" пропиляха два гола преднина и завършиха 2:2 при визитата си на Виктория Пилзен.

Тимът на Пеп Гуардиола откри резултата с гол на Роберто в 35-а минута. Монтоя и Родригес в 60-а и 63-а затвърдиха успеха на Барса. Отново Родригес  в 88-а от дузпа оформи крайното 4:0.

Милан не успя да вкара преди почивката, но поведе набързо с попадения на Пато в 47-а и Робиньо в 49-а минута. Бившият защитник на Левски Бистрон обаче намали в 89-а, а в продължението Дуриц вкара за 2:2.